Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Baskın Oran, DTP Grubuna katıldı: Milliyetçiliğin birbirinden farkı yok

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 08-01-2008 22:12   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


Baskın Oran, DTP Grubuna katıldı: Milliyetçiliğin birbirinden farkı yok22 Temmuzda yapılan seçimde İstanbul 2.bölgeden bağımsız milletvekili adayı olan ancak seçilemeyen Prof. Dr.Baskın Oran, Diyarbakır’daki patlamanın terör örgütü tarafından üstlenilmesiyle ilgili olarak "Çocukların ölmesine neden olan bomba atılıyor, (Biz bunu askeri otobüs geçecek) diye atmıştık’ diyorlar" dedi.
Bazı "Sivil Toplum Örgütleri", grup toplantısına katılarak DTP’ye desteklerini dile getirdiler.
DTP Grup Başkanvekili Selahattin Demirtaş, bu çerçevede ilk sözü Baskın Oran’a verdi. Demirtaş, Prof. Dr. Oran için, "Bir milletvekili olarak aramızda olması gerekirken, kaderin cilvesi nedeniyle aramızda bulunmayan Baskın Oran’ı kürsüye davet ediyorum" ifadesini kullandı.
Kürsüye gelen Oran, bu sözlere atıfta bulunarak, "iki ailenin kızıyla ilgili aklına bir fıkra geldiğini, ancak bu kürsüden bu fıkranın anlatılamayacağını" söyledi. "Meclise gelememesini "kaderin cilvesine" bağlayan Demirtaş’a teşekkür eden Oran, buraya çay kahve içmeye gelmediklerini belirtti.
Milliyetçiliğin, her yerde başını alıp gittiğini savunan Oran, "Biz sizi Türk milliyetçiliğine karşı desteklemeye geldik. Yalnız bir milliyetçiliğin bir günden bir güne, bir başka milliyetçilikten hiçbir farkı yoktur. Biz sizi aynı zamanda Kürt milliyetçiliğine karşı desteklemeye geldik" dedi.
Oran, Kürt dernekleri ile yapılan toplantı sonrası kendisine yöneltilen ilk sorunun "Kürtçe biliyor musun?" olduğunu ifade ederek, "Bu konuda çok şey söylemek istemiyorum. Çocukların ölmesine neden olan bomba atılıyor, biz bunu askeri otobüs geçecek diye atmıştık’ diyorlar. Uzun laf, anlamayana söylenirmiş. Özet olarak şunu söylüyorum; biz sizi her türlü milliyetçiliğin saldırısından, sabotajından ve sizi bir Türkiye partisi olmaktan alıkoymaya çalışanlara karşı desteklemeye geldik" dedi.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau