Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...DTP'li Kaplan'dan, ''Tacize hapis cezası'' için kanun teklifi

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 08-01-2008 22:15   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


DTP'li Kaplan'dan, ''Tacize hapis cezası'' için kanun teklifiDTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, yılbaşı gecesi kutlamalarında İstanbul Taksim’de meydana gelen taciz olayını gündeme getirerek, cinsel amaçlı taciz suçlarının altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ya da adli para cezası ile cezalandırılması için kanun teklifi verdi. Kaplan, Taksim’teki taciz olayında 57 YTL’lik para cezasının yetersizliğine dikkat çekerek “Böylesi ağır sonuçları olan, faturası ülkeye biçilen suçlarda etkin ve caydırıcı önlemler alınması konusunda cezaların artırılması etkili olacaktır" dedi.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau