Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Hazine, 1 milyar dolarlık global dolar tahvili ihraç etti

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 09-01-2008 12:47   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


Hazine, 1 milyar dolarlık global dolar tahvili ihraç ettiHazine, 'artırım yoluyla' 1 milyar dolarlık 3 Nisan 2018 vadeli Global Dolar tahvili ihraç etti.
Bu arada artırılan 1 milyar dolar ile birlikte, söz konusu tahvilin toplam ihraç tutarı 2 milyar 250 milyon dolara ulaştı.
Hazine'den yapılan açıklamada, söz konusu artırım için dün JP Morgan ve Merrill Lynch yatırım bankalarına yetki verildiği hatırlatıldı.
Açıklamaya göre 2018 vadeli tahvilin faiz oranı (yatırımcıya getirisi) yüzde 6,30 olarak gerçekleşirken, benzer vadedeki ABD Hazine tahvillerine göre getiri farkı (spread) 246 baz puan oldu.
Tahvilin ihraç faiz oranı ve getiri farkı, ikinci piyasa değerlerine oldukça yakın düzeyde gerçekleşirken, ihraca ilişkin tutar 15 Ocak 2008 günü hesaplara girecek.
Bu arada tahvile 16 farklı ülkeden iki katına yakın talep geldiği ve tahvilin yüzde 48'nin Türkiye, yüzde 33'ünün ABD ve yüzde 19'unun Avrupa'daki yatırımcılara satıldığı bildirildi.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau