Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...CHP'li Akıncı'dan Başbakan'a Doğalgaz sorusu

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 09-01-2008 12:54   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


CHP'li Akıncı'dan Başbakan'a Doğalgaz sorusuCHP Ankara Milletvekili Zekeriya Akıncı, İran ve Rusya ile yaşanan doğalgaz sorununu Meclis gündemine taşıdı. Akıncı Başbakan’a “dilediği zaman doğalgazı kesen ve kış ortasında halkımızı büyük endişe içinde bırakan bu ülkelere karşı niçin gerekli yaptırım ve önlemler alınmamaktadır?" diye sordu.
CHP Ankara Milletvekili Zekeriya Akıncı, Başbakan Erdoğan’ın yanıtlaması istemiyle verdiği yazılı soru önergesinde doğalgazla ilgili yaşanan krizi gündeme getirdi. Son günlerde, daha önceki kış aylarında olduğu gibi İran ve Rusya’nın taahhüt ettiği doğalgazı kestiği ve kısa bir süre sonra halkın ısınma sorunuyla karşı karşıya kalacağı bilgilerinin olduğunu belirten Akıncı, önergesinde, Türkiye’nin doğalgaz aldığı ülkelerle yapılan anlaşmalarda gaz alım miktarlarının nasıl belirlendiğini sordu. Akıncı önergesinde şu soruları yöneltti:
“Bu ülkeler taahhütlerini yerine getirmedikleri zaman sözleşmede ne gibi cezai şartlar mevcuttur?
Ülkemize doğalgaz satan sözleşme şartlarını yerine getirmeyen ve ceza ödeyen ülkeler var mıdır? Var ise ne kadar ceza ödemişlerdir? Bu sözleşmelerde alamadığımız gazın parasını ödediğimiz iddiaları doğru mudur?
Dilediği zaman gazı kesen ve kış ortasında halkımızı büyük endişe içinde bırakan bu ülkelere karşı niçin gerekli yaptırım ve önlemler alınmamaktadır? Her kış sorunla ilgili başbakanın devreye girmesi mi gerekmektedir?
Enerjide dışa bağımlılıktan en çok şikayet eden sizler iktidarınızda uyguladığınız politikalarla enerji sektörünü büyük bir çıkmazın içine sürüklediğinizin farkında değil misiniz?
Doğalgaz stok miktarı ne kadardır? Silivri’de bulunan depo ülkemizin kaç günlük doğalgaz ihtiyacını karşılamaktadır? İran’ın doğalgazı kesmesi sonucu yaptırım düşünülüyor mu?"
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau