Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...İzmir Belediyesi'nden Hükümete ve Baykal'a Efemçukuru dosyası

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 09-01-2008 12:56   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


İzmir Belediyesi'nden Hükümete ve Baykal'a Efemçukuru dosyasıİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bakanlar Kurulu'nun Menderes İlçesi Efemçukuru Köyü'nde altın madeninin önünün açacak özel mülkiyete ait 35 parselle ilgili aldığı kamulaştırma kararından vazgeçilmesi için kapsamlı bir rapor hazırlattı. Kocaoğlu, altın madeni girişiminin İzmir su havzası için büyük tehlike yaratacağının vurgulandığı bu raporu hem Bakanlar Kurulu'na, hem de CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a göndererek destek istedi.
Büyükşehir Belediyesi, Efemçukuru Köyü çevresinde Çamlı Barajı projesinin yapılmasının önünü olumsuz ÇED raporuyla kesilmesi ve altın madeni için Bakanlar Kurulu tarafından alınan kamumaştırma kararının ardından sessiz bir çalışma başlattı. Kamuoyuna açıklama yapmayan Başkan Aziz Kocaoğlu, sorunu çözmesi için Bakanlar Kurulu'na, konuyu gündeme getirmesi ve Ankara'dan İzmir'e siyasi destek çıkması için de CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a kapsamlı dosya gönderdi.
Dosyada, Altın Madeni'nin baraj havzalarına ve çevreye yapacağı zararla ilgili üniversitelerin kimya ve çevre mühendisliği bölümlerinin hazırladığı raporlar de yer aldı. Kocaoğlu, bu girişimle, hükümeti altın madeni işletmesinden vezgeçirmeye ve Çamlı Barajı yapımına olanak yaratılmasını sağlamaya çalışacak.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau