Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...



Erdoğan'dan, 1. İnönü Zaferinin yıldönümü kutlaması

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 09-01-2008 12:57   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


Erdoğan'dan, 1. İnönü Zaferinin yıldönümü kutlaması



Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, I. İnönü Zaferi’nin büyük bir azim, inanç ve fedakarlıkla kazanılan İstiklal mücadelesinin önemli bir aşaması ve ilk büyük başarısı olduğunu belirtti.
Başbakan Erdoğan, I. İnönü Zaferi’nin 87. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Erdoğan’ın mesajı şöyle:
"I. İnönü Zaferi, büyük bir azim, inanç ve fedakarlıkla kazanılan İstiklal Mücadelemizin önemli bir aşaması ve ilk büyük başarısıdır. Bu zaferle milletimiz, her zaman olduğu gibi bir kez daha en zorlu sınavlardan nasıl başarıyla geçtiğini bütün dünyaya göstermiş, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna giden yolda önemli bir adım atmıştır.
Milletçe, şehitlerimizin bize bıraktığı bu mukaddes mirası, aynı şuur ve inançla daha da yükseklere taşımaya kararlıyız. Bu düşüncelerle, I.
İnönü Zaferi’nin 87. yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve İnönü Savaşı’nın büyük komutanı İsmet İnönü olmak üzere bütün İstiklal kahramanlarını saygıyla ve rahmetle anıyorum."
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.



         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau