THT DUYURU

chat
Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Erdoğan'dan muhalefete: sadece karanlığa türüküyorlar

MidNighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hevesli Üye
Üyelik tarihi:
08/2007
Nereden:
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar:
3.539
Konular:
2544
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
290
Ticaret:
(0) %
0
268
09-01-2008 12:57
#1
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, siyasetin içinde Türkiye’nin kalkınmasını istemeyenler olduğunu belirterek, "Sadece karanlığa tükürüyorlar, karanlığa taş atıyorlar" dedi.
AKP İl Başkanları toplantısı Başbakan Erdoğan, başkanlığında AKP Genel Merkezi’nde başladı. Toplantıya İl Başkanlarının yanısıra, belediye başkanları, milletvekilleri, kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.
Başbakan Erdoğan, toplantının açılış konuşmasında, Diyarbakır’da yaşanan bombalı saldırıya değindi ve muhalefeti de sert bir dille eleştirdi.
Türkiye’nin kalkınmasını ve istikrarını istemeyenlerin vatandaşlar arasında olduğu kadar siyasetçiler arasında da bulunduğunu ifade eden Başbakan Erdoğan, "Çözüm üretmek gibi bir derdi olmayanlar var. Sadece karanlığa tükürüyorlar. Karanlığa taş atıyorlar. Bunlar var. Bunları bileceğiz. Onun için de onlara cevap yetiştirmeye çok fazla zaman harcamayalım" diye konuştu.
Diyarbakır’daki bombalı saldırıyı değerlendiren Başbakan Erdoğan, bu tür eylemlerin terör örgütünün son çırpınışları olduğunu söyledi. Toplantı, Başbakan Erdoğan’ın konuşmasının ardından basına kapalı olarak devam etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler