Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Babacan: Türkiye'nin yurtdışı personel sayısı 3 bin 669

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 09-01-2008 12:58   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


Babacan: Türkiye'nin yurtdışı personel sayısı 3 bin 669Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Türkiye’nin yurt dışında 94 büyükelçilik, 11 daimi temsilcilik ve 61 başkonsoloslukta, toplam 3 bin 669 personelin görev yaptığını bildirdi.
MHP Samsun Milletvekili Osman Çakır’ın soru önergesini yanıtlayan Babacan, yurt dışında 94 büyükelçilik, 11 daimi temsilcilik ve 61 başkonsolosluğun bulunduğunu açıkladı.
Bu temsilciliklerde bin 372 memur ve 2 bin 297 sözleşmeli personel olmak üzere toplam 3 bin 669 kişinin görev yaptığını belirten Babacan, "Bu sayıya dış temsilciliklerimizin güvenliğinin sağlanmasında görevlendirilen ve görev süreleri zarfında bakanlığın kadrosuna nakil olan, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü mensubu koruma görevlileri de dahildir" dedi.
Babacan, dış temsilciliklerin, personel giderleri dahil, 2006 yılı toplam harcamalarının, 397 milyon 789 bin 462 YTL olduğunu bildirdi.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau