Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Hayrünnisa Gül, ABD'li korumaların, 'cam kenarında oturmayın' uyarısına uymadı

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 09-01-2008 12:59   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


Hayrünnisa Gül, ABD'li korumaların, 'cam kenarında oturmayın' uyarısına uymadıCUMHURBAŞKANI Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül, Washington'da sosyetesinin gözde mekanı olarak bilinen ‘Cafe Milano'da geziye katılan bakan eşleriyle birlikte yemek yedi. ABD'li korumaların ‘cam kenarında oturmayın' uyarısına karşın Prospect Avenue'ya bakan cam kenarına oturan Hayrünnisa Gül enginarlı pizza, kalamar ve istakozlu makarna ve içeçek olarak sadece su tercih etti.
ABD Başkanı George W. Bush'un eşi Laura Bush ile çay partisinde buluşan Hayrünnisa Gül, akşam saatlerinde Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan, Devlet Bakanı Mehmet Şimşek'in eşi Annalisa Şimşek, Washinton Büyükelçisi Nabi Şensoy’un eşi Gülgün Şensoy ile birlikte Washington'un en gözde restoranlarından ‘Cafe Milano'ya geldi.
Amerikan yönetiminin önde gelen isimleri, krallar, yabancı devlet başkanları, senatör, kongre üyeleri ve işadamlarının uğrak yeri olarak bilinen ‘Cafe Milano'ya gelen Hayrünnisa Gül ve yanındaki bakan eşleri, hem Türk güvenlik görevlileri hem de ABD Gizli Servisi görevlileri tarafından korundu.

MASA SEÇİMİNDE ISRARLI OLDU

Amerikalı korumalar, Hayrünnisa Gül'e restoranın arka bölümündeki bir masada oturmasını önerdi. Hayrünnisa Gül, bu uyarıya karşın restoranın Georgetown'un işlek caddelerinden Prospect Avenue'ya bakan cam kenarındaki bir masada oturmak istedi. ABD’li korumalar oraya oturulması durumunda sorumluluk kabul etmeyeceklerini söyledi. Hayrünnisa Gül, kararından vazgeçmeyerek cam kenarındaki masaya oturdu.
Hayrünnisa Gül, restoran görevlilerinden korumalara da masa hazırlanması talimatı verdi, ardından kendilerini getiren araçların şoförlerinin de içeri alınarak yemek yemesini istedi. Ancak Gül'ü korumakla görevli ABD Gizli Servis görevlileri,şoförlerin araçlarını terketmelerini güvenlik gerekçesiyle uygun bulmadı.

PİZZA SİPARİŞİ

Kendisine hizmet eden garsona yiyeceklerin içinde domuz eti ve alkol olup olmadığını soran Hayrünnisa Gül ilk olarak enginarlı Milano pizza sipariş etti. Orjinal Milano Pizza'da yer alan domuz eti Gül'ün pizzasına konulmadı.
Hayrünnisa Gül pizzanın yanında gelen kızarmış kalamarı masadakilerle paylaşırken içecek olarak da suyu tercih etti. Hayrünnisa Gül'ün masasındaki bakan ve diplomat eşleri de yemekte sudan başka içecek almadı. Hayrünnisa Gül, ana yemek olarak da restoranın en ünlü yemeği istakozlu makarna siparişi verdi.

ALKOLSÜZ ÖZEL TATLI YAPILDI

Cafe Milano'nun menüsündeki 5 çeşit tatlının tamamında alkollü içki kullanılması nedeniyle Hayrünnisa Gül için şef tarafından özel bir tatlı yapıldı.
Gül ve korumaların masasındaki yemek için ‘Cafe Milano' 500 dolar hesap çıkarttı. Hesap heyet tarafından ödenmedi ancak faturanın yüzde 20 bahşiş ile birlikte Türkiye’nin Washington Büyükelçiliği'ne gönderilmesi istendi.
Cafe Milano'da yaklaşık 3 saat kalan Hayrünnisa Gül ve yanındakiler restorandan ayrılırken herkese elini sıkarak teşekkür ettiler.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau