Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...
Hükümetten flaş 'Bahoz Erdal' açıklaması

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 13-07-2016 17:27   #1
  • Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
11/2015
Nereden
☪Turan
Yaş
21
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 34
Teşekkür (Aldı): 1916


Hükümetten flaş 'Bahoz Erdal' açıklamasıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Hükümet olarak resmi bir açıklama yapmak için elimizde hukuki mesnetlerin olması lazım. İlk andan itibaren gelen bilgilerin teyide muhtaç olduğunu ifade ettik" dedi.Terör örgütü PKK'nın yöneticilerinden 'Bahoz Erdal' kod adlı Fehman Hüseyin'in öldürüldüğü belirtiliyor. Ancak bazı kanallarda Bahoz Erdal'ın hayatta olduğuna dair haber yer aldı. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş A Haber yayınında bu konuyla ilgili soruları yanıtladı. Kurtulmuş, “Bahoz Erdal kod isimli teröristin öldürüldüğüne dair iddialar dün bir hükümet yetkilisi tarafından da doğrulandı. Ancak hükümetten gelen resmi bir açıklama yok. Yerli istihbarat kaynaklarından ve Uluslararası kaynaklardan gelen bilgiler neler acaba?” soruya şu yanıtı verdi: Bizim hükümet olarak resmi açıklama yapmamız için elimizde hukuki mesnetlerin olması lazım. İlk andan itibaren Bahoz Erdal'ın öldürüldüğüyle ilgili bir takım haber kaynaklarından bilgiler geldi. Ama sayın Cumhurbaşkanımızın, sayın Başbakanımızın ve benim açıklamalarımızda biz, gelen bilgilerin teyide muhtaç olduğunu ifade ettik. Çünkü nihayetinde gelen bu bilgilerin bir kısmı istihbarat bilgileri, bir kısmı da bir takım haber kanallarının getirmiş olduğu bilgiler. Bu bilgilerin bizim resmi kanallarla teyit edilebilmesi için hukuki olarak doğrulanabilir olması lazım. Dolayısıyla şu an bizim elimizde olan bilgiler teyit edilebilir bilgiler değildir. Evet işte bugün olduğu gibi aksi yönde bir takım haber kanallarından da bilgiler geliyor. Biz bu bilgi teyit edildiği takdirde hiç şüphesiz anında bunu kamuoyuyla paylaşırız. Ama bugün itibariyle söyleyebileceklerimiz bundan ibarettir. Haber kanalları ve istihbarat kanallarından gelen bilgiler öldürüldüğü yönündedir. Aksine çok nadir olmakla birlikte, işte bugün olduğu gibi, aksine bilgiler de mevcuttur. Ama bizim net bir şey söylememiz için hukuki olarak bu sonucu doğrulayan bir takım delillere, mesnetlere ihtiyacımız var."Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Bizim kendi istihbarat kaynaklarından gelen haberler öldürüldüğü yönünde mi?" sorusunu ise şöyle yanıt verdi:
"Hiç kuşkusuz bizim istihbarat kaynaklarının da, çünkü bu istihbaratın alınmasının mevzu bahis olduğu alanın ne kadar karışık, ne kadar çetrefilli, ne kadar karmaşık olduğunu göz önünde bulundurursanız, bizim istihbarat birimlerimiz de farklı kanallardan bunları teyit etmeye çalışıyor. Onların aldığı bilgiler yönünde de bu bilginin, emarenin ortada olduğu, kuvvetli olduğu bilgisi var. Ama henüz teyit edilmiş bir bilgi değildir."

Hükümetten flaş 'Bahoz Erdal' açıklaması
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau