THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

takipci
chat
Seçenekler

Türk Telekom açıkladı: Ev telefonları 1 hafta ücretsiz!

bici21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
06/2013
Mesajlar:
4.814
Konular:
1780
Teşekkür (Etti):
1841
Teşekkür (Aldı):
3445
Ticaret:
(0) %
1
330
17-07-2016 18:24
#1
Türk Telekom açıkladı: Ev telefonları 1 hafta ücretsiz!
Türk Telekom, müşterilerinin iletişim ihtiyacını karşılamak üzere tüm önlemlerin alındığını ve bu kapsamda bazı hizmetlerin ücretsiz sunulacağını duyurduŞirket açıklamasında, Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı darbe girişiminin büyük bir kararlılık ve milli iradenin gücüyle bertaraf edildiği ve bunun memnuniyetle karşılandığı belirtildi.
Bu uğurda hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifa dileklerine yer verilen açıklamada, kesintisiz hizmet vermeyi sürdürmek ve müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tüm önlemlerin alındığı vurgulandı. Açıklamada, bu kapsamda Türk Telekom tarafından ücretsiz sunulacak hizmetler şöyle sıralandı:
"Mobil hatlı müşterilerin kullanımı için ücretsiz dakika ve İnternet yüklemesi.
Tüm Türkiye'ye Türk Telekom Wi-Fi noktalarında 1 hafta boyunca ücretsiz İnternet kullanımı.
Tüm Türkiye'de 1 hafta boyunca ankesörlü telefondan şehir içi ve şehirler arası aramalarda ilk 5 dakika ücretsiz konuşma.
Tüm Türkiye'de ev telefonu kullanan bireysel müşterilere 1 hafta boyunca şehir içi ve şehirler arası 3 bin dakika ücretsiz konuşma."
Açıklamada, bugün tüm Türk Telekom ofislerinin müşterilerin iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere açık olacağı ve 81 ilde görev yapan tüm Türk Telekom personelinin görevinin başında olduğu da kaydedildi.
MOBİL OPERATÖRLERDEN DE DESTEK GELDİ
Türk Telekom dışında Turkcell ve Vodafone'dan da zorlu bir dönemden geçen vatandaşlara destek geldi.
Turkcell'den yapılan yazılı açıklamada, "Bu kapsamda vatandaşlarımızın acil iletişim ihtiyaçlarını karşılayıp yakınlarına ulaşabilmeleri için tüm Turkcell'lilere ücretsiz konuşma, SMS ve internet yüklemesi yapılacaktır." ifadelerine yer verildi. Turkcell, haberlere ve resmi duyurulara anında ulaşıp gelişmeleri mobil cihazlardan kesintisiz takip etmek için Turkcell TV+ uygulamasının kullanılabileceği hatırlatıldı.
Vodafone'dan yapılan açıklamada, dün gece ülkenin demokratik kurumlarına karşı yapılan dehşet verici saldırıların şiddetle kınandığı belirtildi.Açıklamada, şunlar kaydedildi:
"Hayatını kaybeden masumlara Allah'tan rahmet, yakınlarına ve halkımıza başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Bu zor günlerde halkımızın yanındayız, birlik ve düzenin yeniden kurulmasından dolayı mutluyuz. Vodafone Türkiye olarak bu süreç boyunca kesintisiz hizmet vermeyi sürdürmek üzere tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Acil iletişim ihtiyaçlarına destek olmak için tüm abonelerimize hafta sonu geçerli ücretsiz 150 dakika konuşma ve 250 MB internet tanımlanmaktadır."
ByRheme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2014
Nereden:
İstanbul
Mesajlar:
68
Konular:
10
Teşekkür (Etti):
24
Teşekkür (Aldı):
4
Ticaret:
(0) %
17-07-2016 18:48
#2
Ayriyeten Turkcell, Acil Durum Paketi ile vatandaşlarımıza 150 dk konuşma 150 SMS ve 150mb internet hattına tanımladı.
---------------------
Düşündüklerini yaşa, yaşadıklarını düşünme !

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler