THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Bayrakdar resmen İstanbul Defterdarı

EftelyA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
11/2007
Nereden:
EsEs
Mesajlar:
9.393
Konular:
5913
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
318
Ticaret:
(0) %
21-02-2008 13:37
#1
Bayrakdar resmen İstanbul Defterdarı

Kocaeli vergi dairesi Başkanı Bekir Bayrakdar'ın İstanbul Defterdarlığı'na atanması ile ilgili atama kararı Resmi Gazete'de yayınlandı




Mart ayında gidiyor
34 yaşında ülkemizin en genç defterdarlarından olan Ereğlili Bekir Bayrakdar'ın Resmi Gazete'de İstanbul Defterdarlığı'na atanma yazısının çıkmasından sonra Mart ayının başında bu göreve başlayacağı öğrenildi. Bekir Bayrakdar'ın 25 Şubat'ta başlayacak olan Vergi Haftası törenlerini bitirdikten sonra İstanbul'daki yeni görevine başlayacağı öğrenildi.
Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararlarına göre, açık bulunan diğer defterdarlıklardan Adana Defterdarlığına Milli Emlak Kontrolörü Tamer Utkucu, Antalya Defterdarlığına Milli Emlak Kontrolörü Hidayet Mat getirildi.
Milli Piyango Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyeliğine Muammer Çolak, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ) Genel Müdür Yardımcılığına da İbrahim Tan atandı.
Maliye Başmüfettişliğine Hasan Aykın, hesap uzmanlıklarına da yeterlilik sınavında başarı gösteren hesap uzman yardımcıları Kurtuluş Ozan Keser, Hasan Ali Göncü, Celal Şahin, İlyas Ünal, Kadir Çekirdekoğlu, Nedim Tolga Süer, Ali Çakmakçı, Övül Çölgezen, Ali Rutbil ile Necip Serhat Gül getirildi
---------------------
korkarsan karanlıktan ışığın ben olurum,
korkarsan yalnızlıktan yoldaşın ben olurum.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler