THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Kredili Kent Kart dönemi başlıyor

EftelyA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
11/2007
Nereden:
EsEs
Mesajlar:
9.393
Konular:
5913
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
318
Ticaret:
(0) %
21-02-2008 13:43
#1
Kredili Kent Kart dönemi başlıyor
İş Bankası ile Büyükşehir Belediyesi arasında yapılan anlaşmayla Kredili Kent Kart, uygulaması başlatıldıİş Bankası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle başta toplu taşıma sistemi olmak üzere, çeşitli kent etkinlikleri ve hizmetleri için geliştirilmiş bir kartlı ödeme sistemi ürünü olan "Kredili Kentkart"ı Kocaeli'de uygulamaya koydu. Türkiye'de bu alanda bir ilk olan Kocaeli Kredili Kentkart ile Kocaeli'de yaşayanlar; restoranlardan, belediye tesislerine, toplu taşıma araçlarından kültür aktivitelerine değin çeşitli alanlarda ödemelerini Kredili Kentkart'ları ile yapabilecek.
Dolum gerekmiyor
İşleyiş itibarıyla temassız bir kartlı ödeme uygulaması olan Kredili Kentkart, İş Bankası'ndaki cari hesaba veya Maximum Kart'a bağlı olarak çalışacak. Bayiler aracılığıyla karta dolum yapılmasına gerek olmayan bu uygulamada, Kocaeli İş Bankası Şubeleri'nden alınacak Kredili Kentkart, kart sahibinin cari hesabına ya da Maximum Kart'ına tanımlandıktan sonra, otomatik olarak yükleme yapılarak doldurulacak. Böylece kullanıcı, kartını doldurma işleminden kurtulacak.
3.50 Ykr'lik bedel
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sınırları genelinde 14 Şubat 2008 tarihinden itibaren kullanıma giren Kocaeli Kredili Kentkart, belediye otobüslerinde, Süleyman Demirel Kültür Sarayı'nda, Kocaeli Fuarı'nda, buz pateni sahasında ve restoranlarda, Gebze'de halk otobüslerinde kullanılabilecek. Kocaeli Kredili Kentkart bakiyesinin 10 YTL olan otomatik yükleme eşiğinin altına düşmesi halinde kart sahiplerinin hiçbir işlem yapmasına ihtiyaç duyulmadan, bankaya bir kez verilecek talimat doğrultusunda kart bakiyesi 20 YTL'ye tamamlanacak. Kocaeli Kredili Kentkart, Kocaeli'de bulunan tüm İş Bankası Şubeleri'nden sadece 3.50 Ykr ücret karşılığında temin edilebilecek.
---------------------
korkarsan karanlıktan ışığın ben olurum,
korkarsan yalnızlıktan yoldaşın ben olurum.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler