THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Ata TV'ye Ödül Yağıyor!

EftelyA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
11/2007
Nereden:
EsEs
Mesajlar:
9.393
Konular:
5913
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
318
Ticaret:
(0) %
22-02-2008 17:43
#1
Ata TV'ye Ödül Yağıyor!
Yayın hayatına 18 Haziran 2007 tarihinde başlayan Ata TV Avrupa Gazeteciler Derneği'nin 2007 yılında en iyi çıkış yapan ulusal kanal ödülünü aldı. Ödül töreninde konuşan TBMM Başkanı Köksal Toptan, "siyasetçi ve gazeteci olarak bazen birbirimizin yüzüne bakamayacak duruma geliyoruz" dedi.

Avrupa gazeteciler derneği'nin 2007 yılı medya oskarları düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Yayın hayatına 18 Haziran 2007 tarihinde başlayan Ata TV en iyi çıkış yapan ulusal kanal ödülüne layık bulundu. Ata TV adına ödülü Halkla İlişkiler Ve Kurumsal İletişim Koordinatörü Mine Homriş aldı.

Ata TV’de yayımlanan Gazeteci Saygı Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu "sisler bulvarı" programı ise haber araştırma dalında ödül kazandı.

Onur ödülleri TBMM Başkanı Köksal Toptan, KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ve Avrupa Parlamentosu Milletvekili Emine Bozkurt'a verildi. TBMM Başkanı Köksal Toptan, yaptığı konuşmada siyasetçi ve gazeteci arasında son zamanlarda yaşanan polemiğe değindi.

Eleştiri dozunun zaman zaman kaçtığını söyleyen Toptan "bazen birbirimizin yüzüne bakamayacak duruma geliyoruz" dedi. Çok sayıda gazeteci ve siyasetçinin katıldığı gecede, ödülleri Meclis Başkanı Köksal Toptan verdi.
---------------------
korkarsan karanlıktan ışığın ben olurum,
korkarsan yalnızlıktan yoldaşın ben olurum.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler