Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...
iPhone 7 Plus, Adana’da 3 Kişinin Hayatını Kurtardı!

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 24-07-2017 11:52   #1
  • Kıdemli Orgeneral
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
12/2013
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 3769
Teşekkür (Aldı): 2325


Thumbs down iPhone 7 Plus, Adana’da 3 Kişinin Hayatını Kurtardı!


Adana’da Seyhan Baraj Gölü’nde gezintiye çıkan 3 arkadaştan biri, gezintiye çıktıkları deniz bisikletinin su almaya başlamasının ardından su geçirmeyen özelliğe sahip iPhone 7 Plus sayesinde hayatta kaldılar.

Pazar günü (dün) saat 15.00 sularında meydana gelen olayda Murat Selçuk Aygün, Murat Işık ve Ferdi Bozkurt, Seyhan Baraj Gölü’nde seyahata çıkmak amacıyla bir deniz bisikleti kiraladılar. Çok iyi yüzme bilmeyen üç arkadaşın içinde bulunduğu deniz bisikleti birden hızlı bir şekilde su almaya başladı.Üç kişiden Murat Selçuk Aygün, su geçirmeme özelliğine sahip olması sebebiyle suyun içindeyken zarar görmeyen iPhone 7 Plus telefonu ile 155’i arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen deniz polisi, botla deniz bisikletinin bulunduğu yere doğru gitti. Gençlerden bir tanesini suyun üzerinde, diğer ikisini de tamamen suya gömülmüş deniz bisikletine tutunurken bulan kurtarma ekibi, gençleri tekneye alarak karaya çıkardı.

Hayatlarını su geçirmeyen özelliğe sahip olan telefona borçlu olduklarını söyleyen Murat Selçuk Aygün, polis ekiplerine de teşekkür etti. Deniz bisikletinde yolcuların güvenliğini sağlayacak ekipmanın bulunmaması sebebiyle olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 3 genç de ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.___________________________________________

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz, müjdeleyiniz, nefret ettirmeyiniz.
HZ.MUHAMMED MUSTAFA (S.A.V)

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

Sosyal Medya Bayilik Paneli
paykasa

wau