Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Adaylara İkinci LGS Başvuru Hakkı!

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 28-05-2018 13:19   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
03/2017
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 131
Teşekkür (Aldı): 845


Post Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Adaylara İkinci LGS Başvuru Hakkı!Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2 Haziran'da gerçekleştirilecek, zorunlu olmayan, isteyen adayların katılabileceği LGS için ikinci bir başvuru hakkı tanıdı. İsteyenler bugün (28 Mayıs) başvuruda bulunabilecek.MEB, 2 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Geçiş Sınavı’na (LGS) adayların istekleri doğrultusunda yeni bir başvuru hakkının tanındığını açıkladı. Buna göre, isteyen ortaokul 8’inci sınıf öğrencileri bugün (28 Mayıs Pazartesi) 10.00-16.00 saatleri arasında e-okul sistemi aracılığıyla başvuruda bulunabilecek. Öğrenciler sınava giriş belgelerini 30 Mayıs Çarşamba gününden itibaren e-okul üzerinden temin edebilecekler.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın açıklaması şöyle:

“Sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumları merkezi sınavı 2 Haziran’da yapılacak. Zorunlu olmayan ve isteyen öğrencilerin katılabileceği bu sınav 8’inci sınıf öğrencilerini kapsıyor. Ancak sınav başvurusu yapmak istediği halde herhangi bir nedenle başvuru gerçekleştirilemeyen öğrencilerin talebi üzerine bu öğrencilerimiz, bugün (28 Mayıs 2018 Pazartesi) saat 10.00 ile 16.00 arasında e-okul sistemi üzerinden başvurularını yapabilecek. Öğrencilerimiz sınav giriş belgelerini 30 Mayıs Çarşamba gününden itibaren e-okul sistemi üzerinden alabilecek.”

Kaynak: Tıkla
 Offline  
 
Alt 28-05-2018 13:30   #2
  • Teğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
01/2018
Nereden
İstanbul
Yaş
18
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 50
Teşekkür (Aldı): 100
İyi Olmuş İkinci Şans___________________________________________

TahaAysan

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau