Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...
Ekşi Sözlük'teki 'Cumali Ceber 2'ye 1 Puan Veriyoruz' Kampanyası Sonrası Ortalık Karıştı!

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 14-06-2018 16:43   #1
  • Yüzbaşı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
12/2017
Nereden
Kayseri
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 207
Teşekkür (Aldı): 214


Ekşi Sözlük'teki 'Cumali Ceber 2'ye 1 Puan Veriyoruz' Kampanyası Sonrası Ortalık Karıştı!İlk film için de benzer bir başlık açarak filmi 1 puana boğan sözlük yazarları, bu kez Halil Söyletmez'i kızdırmışa benziyor.

Geçtiğimiz sene sinema izleyicileriyle buluşan Cumali Ceber, sinema severlerden pek de iyi geri dönüşler almamıştı. Halil Söyletmez'in kendisi de filmi eleştirmiş, ilk filmdeki hatalarına düşmeyeceği yeni bir yapımla seyircilerin karşısına çıkacağını söylemişti.


İlk film vizyona girdiğinde, Ekşi Sözlük'te 'Cumali Ceber'e IMDB'de 1 puan veriyoruz kampanyası' adına bir başlık açılmıştı. Hatta kampanyanın başarıya ulaştığını da, filmin IMDB sayfasına göz atarak fark edebiliyoruz. Nitekim filmin notu şu anda 1.3 olarak görülüyor. Tabii bu filmin kalitesinden midir başlığın başarısından mıdır, bu da tartışılır. Ekşi Sözlük'teki bu başlık halen erişilebilir durumda ve buraya tıklayarak başlığa göz atabilirsiniz.İlk film için yapılan kampanyaya nüktedan cevaplar veren Halil Söyletmez, kampanyanın Cumali Ceber 2 için de yapılması sonrasında küplere bindi. Düne kadar sözlükte yer alan 'Cumali Ceber 2'ye IMDB'de 1 puan veriyoruz kampanyası' başlığı bugün itibarı ile sözlükte yer almıyor.Konuyla ilgili geçtiğimiz saat içerisinde yukarıdaki tweeti atan Halil Söyletmez, üzerinden çok geçmeden bu tweeti sildi. Muhtemeldir ki Halil Söyletmez, konuyla ilgili bir dava açtı ve dava sürecine zarar vermemesi için tweetini sildi. Önümüzdeki süreçte konuyla ilgili neler yaşanacağı şimdiden bekleniyor.

Kaynak: WebTekno
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau