Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Tutuklanan rapçi Khontkar'ın avukatından açıklama

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 19-07-2018 16:31   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2017
Nereden
Ötüken
Yaş
82
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 950
Teşekkür (Aldı): 901


Post Tutuklanan rapçi Khontkar'ın avukatından açıklama'Khontkar' sahne adıyla bilinen rapçi Onur Dinç'in şarkı sözlerinde uyuşturucuya özendirdiği iddasıyla tutuklanması ardından Dinç'in avukatı Barlas Ömür tarafından bir basın açıklaması yapıldı.

Aynı suçlamayla tutuklanan ve dün çıkarıldığı mahkemece hakkında beraat kararı verilen ünlü rapçi Ezhel (Sercan İpekçioğlu) hakkında verilen beraat kararını sanatın ve sanatçının baskıdan kurtulması adına büyük önem teşkil ettiğini ifade eden Avukat Dinç, buna rağmen Khontkar ile ilgili haberlerin medyada yer almadığını vurguladı.

"Ezhel özgür kaldı ve hak ettiği yere, sanat camiasına geri döndü. Ancak Khontkar da adaleti bulmadan ifade tam anlamıyla özgür olamayacaktır. Biz, sanatın ve basının zincire vurulmasına karşı çıkıyor, herkes için adalet diyoruz" diyen Ömür'ün açıklaması şöyle:

"Şarkılarında uyuşturucuya özendirdiği iddiasıyla hakkında kamu davası açılan ve tutuklu yargılanan Ezhel (Sercan İpekçioğlu) dün mahkeme kararıyla üzerine atılı suçlardan beraat etti ve serbest bırakıldı. Kısa bir sürede ifade özgürlüğünün ülkemizdeki önemli dönüm noktalarından biri haline bu durum sanatın ve sanatçının baskıdan kurtulması adına büyük önem teşkil etmektedir. Bununla birlikte, medyada tutuklandığı anda gündeme bomba gibi düşen Khontkar, aynı suçtan halen tutuklu bulunmakta, medyadan yeterli desteği görmediği için yargı mercileri önünde dikkate alınmama tehlikesiyle karşı karşıya kalmaktadır. Sanata vurulan kelepçenin sadece tek bir eli çözülmüş, ikinci el ise halen tutuklu haldedir. Khontkar'ın avukatları tarafından resmi açıklamalar yapılmasına rağmen bu konuya hiç değinilmemiş ve basında yer verilmemiştir. Hal böyleyken adaletin sağlandığı ve sanatın tam olarak özgür kaldığı kanısına varılması sadece bir seraptan ibaret olacaktır.

Ezhel özgür kaldı ve hak ettiği yere, sanat camiasına geri döndü. Ancak Khontkar da adaleti bulmadan ifade tam anlamıyla özgür olamayacaktır. Biz, sanatın ve basının zincire vurulmasına karşı çıkıyor, herkes için adalet diyoruz."Khontkar sahne adıyla bilinen Onur Dinç 30 Mayıs tarihinde narkotik polis tarafından gözaltına alınmış ve sonra da tutuklanmıştı. 1991 İzmir doğumlu Khontkar, şarkı sözlerinde uyuşturucu kullanımını özendirdiği gerekçesiyle gözaltına alınmıştı.

https://www.birgun.net/haber-detay/tutuklanan-rapci-khontkar-in-avukatindan-aciklama-220162.html___________________________________________

Ey Türk milleti! Kendine dön! Sen yükseltmiş Bilge Kağan'ına, hür ve müstakil ülkene karşı hata ettin, kötü duruma düşürdün. Milletin adı, sanı yok olmasın diye Türk milleti için gece uyumadım, gündüz oturmadım. Kardeşim Kül Tegin ve iki şad ile ölesiye bitesiye çalıştım.

Konu ATABÖRÜ tarafından (19-07-2018 16:34 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau