Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Suriyelilerden hükümete destek

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 29-08-2018 21:09   #1
  • Teğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2018
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 6
Teşekkür (Aldı): 18


Suriyelilerden hükümete destekSuriyeli aşiretler hükümete destek için 500 bin dolar bozdurdu


Başkan Erdoğan'ın çağrısı üzerine dolar bozduranların arasına Suriye'de 10 aşiretin temsilcisi de katıldı. Hatay'da 500 bin dolarını TL'ye çeviren aşiret lideri, önümüzdeki günlerde 2,5 milyon dolar daha bozduracağını belirtti.

Suriye'de 10 aşiretin temsilciliğini yürüten Assasni aşireti lideri Emin Al Assani, ABD'nin Türkiye'ye yaptırımlarına karşı Türkiye hükümetine destek vermek için bundan sonra yaptıkları ticaretlerde Türk Lirası kullanma kararı aldı. 500 bin dolar bozduran Assani, önümüzdeki günlerde 2 milyon 500 bin dolar daha bozduracağını kaydetti.


10 aşiretin temsilcisi hatay'da 500 bin dolar bozdu


Suriye ve Türkiye'de pek çok ticari alanda faaliyet gösteren 10 aşiretin temsilcisiyle birlikte Ziraat Bankası Reyhanlı Şubesi'ne gelen aşiret lideri Assani, içerisinde 500 bin Dolar bulunan çantayı banka görevlilerine teslim etti. Doların, değer kaybeden TL'ye çevrilmesiyle Assani'nin banka hesabına 3 milyon 82 bin 101 TL yatırıldı.

Önümüzdeki günlerde 2,5 milyon dolar daha bozduracağızAssani, aşiretler olarak Türkiye ile yaptıkları ticaretlerde Türk Lirası kullanma kararı aldıklarını belirterek, "Bundan sonra Dolar yerine TL ile ticaret yapıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk hükümetine destek vereceğiz. Önümüzdeki günlerde 2 milyon 500 bin Dolar daha bozduracağız" diye konuştu.

Türklerle yaptığımız ticareti tl ile yapacağız

İgedet Aşireti Temsilcisi Abdulaziz Hammade ise lider olarak seçtikleri Emin Al Assani'nin alacağı kararların arkasında olduklarına vurgu yaparak, "Türk hükümetine ve Recep Tayyip Erdoğan'a desteklerimiz devam edecek. Türklerle yaptığımız yatırımların tamamını Türk parasıyla yapmayı taahhüt ediyoruz" dedi.

Kaynak: https://www.haberler.com/suriyeli-asiretler-hukumete-destek-icin-500-bin-11184542-haberi/

Konu devilraw tarafından (29-08-2018 21:11 Saat 21:11 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Renk yanlış oldu
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau