Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...CHP ve MHP Babacan' a Randevu Vermedi

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 07-09-2008 21:40   #1
  • Özel Üye
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2008
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 648
Teşekkür (Aldı): 992


CHP ve MHP Babacan' a Randevu Vermedi

Dışişleri Bakanı Ali Babacan 2008 Ulusal Program taslağıyla ilgili bilgi vermek için muhalefet turuna çıktı ancak CHP ve MHP'den randevu alamadı.

Babacan'a olumlu yanıt Büyük Birlik Partisi'nden geldi. Dışişleri Bakanı, Yazıcoğulu'nu meclisteki makamında ziyaret etti.

Görüşme sonrasında açıklama yapan Babacan, CHP'den kendilerine Baykal'ın müsait olmadığı bilgisinin verildiğini belirtti.

Dışişleri Bakanı, taslağın Genel Başkan Yardımcısı Öymen'e AB Genel Sekreterliği'nden bir yetkili tarafından sunulacağını söyledi.

Babacan "MHP ile görüşecek misiniz?" sorusuna ise "MHP'den de randevu talebimiz oldu, onlar da bize bir isim verdiler. Dolayısıyla biz de o kişiye ulusal program taslağını göndereceğiz" cevabını verdi.
YARIN ZEKİ SEZER'LE GÖRÜŞECEK

Yarın gün boyu UP'ye ilişkin temaslarının olacağını söyleyen Babacan, bu çerçevede DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ile de bir araya geleceğini belirtti. Yazıcıoğlu da açıklamasında, Babacan'ın kendisine UP ile ilgili bilgi verdiğini, bu çerçevede UP'nin genel çerçevesi açısından değerli fikirler edindiğini ifade etti.

UP taslağıyla ilgili gerekli incelemeleri yaptıktan sonra görüşlerini sunacaklarını söyleyen Yazıcıoğlu, "UP'nin Türk milletinin ülkesi ve devletiyle bölünmez bütünlüğünü koruyarak, vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltecek ve Türkiye'yi tam anlamıyla demokratikleştirecek bir anlayış içinde olması temel prensiplerimizdir" diye konuştu.

Yazıcıoğlu, yurt dışı programı nedeniyle kendisiyle pazar günü görüşen Babacan'a teşekkür etti. BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu ayrıca, Ermenistan'daki başarısı nedeniyle Türk milli takımına teşekkür etti.


 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau