Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...


Gökçek ilk kez 'doğru' söylemiş

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 17-11-2008 20:14   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2007
Nereden
Ankara
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 212


Gökçek ilk kez 'doğru' söylemişSHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, “Ankara Belediyesi’nin kadrolarını DTP yandaşlarına bırakmayacağız” diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in ilk kez doğru konuştuğunu söyledi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, “Ankara Belediyesi’nin kadrolarını DTP yandaşlarına bırakmayacağız” açıklamasına ilişkin konuşan SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, “Sayın Gökçek ilk kez doğru bir şey söylemiş” dedi.
Karayalçın, “Sayın Melih Gökçek söz konusu açıklamayı rahmetli kayınpederi için Akçakoca’da yaptırtığı parkın açılışında mı yoksa borcunu 11 yıldır ödemediği BOTAŞ’la ilgili bir tören sırasında mı yapmış bilmiyorum. Ancak ilk kez doğru bir şey söylemiş. Gerçekten Ankara Belediyesi de Türkiye’nin başka belediyeleri ve kamu kuruluşları da asla PKK yandaşlarına bırakılamaz. Buna herkesten önce Murat Karayalçın olarak ben karşı çıkarım.'' diye konuştu. Murat Karayalçın, ''Ankara Belediyesi ve öteki belediyelerimiz buna ek olarak Cumhuriyetimizin temel değerlerine karşı olanlara da beceriksiz belediye başkanları ve yöneticilerine de asla bırakılmamalıdır” dedi
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli
instagram takipci hilesi

wau