Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...


Evlat edinmede 41 yaş zorunluluğu

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 17-11-2008 20:18   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2007
Nereden
Ankara
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 212


Evlat edinmede 41 yaş zorunluluğuCHP İstanbul Milletvekili Nur Serter, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'ya, ''1 yaşındaki bebeğe koruyucu aile olmak için 50 yaş kabul edilirken, 1 yaşındaki bebeği evlat edinebilmek için en fazla 41 yaşında olmak zorunluluğunu nasıl açıklıyorsunuz?'' diye sordu.CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'nun yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na sunduğu önergesinde; Medeni Kanunda yer alan, Koruyucu Aile Yönetmeliği ve Evlat Edinme Yönergesi'nde, evlat edinmeye yönelik çelişkili durumu düzeltmek için değişiklik yapılıp yapılmayacağını sordu.
Evlat edinilen ile edinen arasında en fazla 40 yaşın bulunmasının, hangi ölçülere göre saptandığını öğrenmek isteyen Serter, ''1 yaşındaki bebeğe koruyucu aile olarak bakabilmek için 50 yaş kabul edilirken, 1 yaşındaki bebeği evlat edinebilmek için en fazla 41 yaşında olmak zorunluluğunu nasıl açıklıyorsunuz?'' dedi.
Sağlık ve benzeri nedenlerle birçok aile tarafından kabul edilmeyen, bakımı zor çocuklara bakacak aile seçiminde, hiçbir yaş kriterinin dikkate alınmamasının gerekçelerini soran Serter, ''Bu kriter, SHÇEK'in sorunlu çocuklardan kurtulma projesi olarak mı değerlendirilmiştir?'' sorusunu yöneltti.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli
instagram takipci hilesi

wau