Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...


Veliler çocuklarını okula göndermeyecek

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 17-11-2008 20:28   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2007
Nereden
Ankara
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 212


Veliler çocuklarını okula göndermeyecekHatay'da ilköğretim okulu binasının yıkılma riski olduğunu öne süren veliler, çocuklarını bir hafta okula göndermeme kararı aldı. İlçenin belediye başkanı da yeni bina yapımı için 1994'ten beri uğraştıklarını, ancak gelişme sağlanamadığını söyledi.Hatay'da, ilköğretim okulu binasının yıkılma riski bulunduğunu iddia eden veliler, bu duruma dikkati çekebilmek için çocuklarını bir hafta okula göndermeme kararı aldı.
Ekinci beldesindeki Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde toplanan bir grup veli, 63 yıllık binanın adeta ''harabeyi'' andırdığını ve yıkılma riski bulunduğunu söyledi. Tüm girişimlerine rağmen sonuç alamadıklarını savunan veliler,bu durumu protesto etmek amacıyla eylem yaptıklarını açıkladı.
Ekinci Belediye Başkanı Naif Tuncer, velileri sakinleştirmek üzere geldiği okul bahçesinde, yeni bina yapımı için 1994'ten beri uğraştıklarını, ancak gelişme sağlanamadığını söyledi. Tuncer, şunları kaydetti: ''Yaklaşık 500 öğrencinin eğitim gördüğü 63 yıllık okul, bize göre de tehlike arz ediyor. Yetkililer ise onarım yapılabileceğini belirtiyor. Ancak bu yönde de gelişme yok. Velilerin eylemini haklı buluyorum.''
Okul Aile Birliği Başkanı İbrahim Ceylan da yeni bina için konuyu Valilik, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve milletvekillerine kadar taşıdıklarını, ancak sonuç almadıklarını bildirdi.
Çocukların yaşamını riske atmak istemediklerini belirten Ceylan, ''Olası bir depremde bir nesil yok olup gidecek. Bu durumu protesto için çocukları bir hafta boyunca okula göndermeyeceğiz'' dedi.
Bu arada, velilerin protestosu sırasında jandarma ekiplerinin çevrede geniş güvenlik önlemleri aldıkları, okul yöneticilerinin de binanın kapılarını kilitledikleri görüldü.
 Offline  
 
Alt 17-11-2008 20:30   #2
  • Famous Defacer
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
09/2008
Nereden
(nowhere) in
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 241
Teşekkür (Aldı): 6936
bu devletin yapacagı ıslere akıl sır ermıyo yaw___________________________________________

Abracadabra


I am a star.

Started from the bottom now im here
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli
instagram takipci hilesi

wau