THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

11:26 Antalyalıya Kars'ta trafik cezası

Dejavue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
05/2008
Nereden:
Türkistan
Mesajlar:
3.750
Konular:
2413
Teşekkür (Etti):
178
Teşekkür (Aldı):
389
Ticaret:
(0) %
03-01-2009 14:38
#1
Arrow
11:26 Antalyalıya Kars'ta trafik cezası
ANTALYA'da oturan Osman Çalışkan'ın otomobiline, hiç gitmediği ve hayatında görmediği Kars'ta trafik cezası kesildi. Cezayı ödeyen Çalışkan, Sulh Ceza Hakimliği'ne itiraz ederken, Cumhuriyet Savcılığı'na da suç duyurusunda bulundu.

Antalya'nın Fatih Mahallesi'nde oturan ve resmi bir dairede memur olarak çalışan Osman Çalışkan'a geçen 11 Kasım'da postayla tebligat geldi. Kars Emniyet Müdürlüğü'nden gelen yazıda, Osman Çalışkan'ın sahibi olduğu 07 AJU 10 plakalı otomobile, 13 Ekim tarihinde Kars ili Metin Sözen Caddesi üzerinde yanlış parktan dolayı 55 lira ceza kesildiği belirtildi. Çalışkan bunun üzerine Sulh Ceza Hakimliği'ne bir dilekçe yazarak, ne kendisinin, ne de aracının hiçbir şekilde Kars iline gitmediğini belirtti. Buna rağmen kesilen trafik cezasının plakasına yazılmasından dolayı ödediğini belirten Çalışkan, konunun araştırıldıktan sonra parasının iadesini istedi.

Çalışkan, ayrıca Cumhuriyet Savcılığı'na da suç duyurusunda bulundu. Osman Çalışkan, ceza makbuzunda plaka harfleri üzerinde oynama görüldüğünü de hatırlatarak, “Belki de başka araca bu ceza makbuzu kesildi. Ama bir şekilde üzerinde oynama yapılarak ceza makbuzu bana geldi. Hakkımı sonuna kadar arayacağım” dedi.
---------------------
T
urkHackTeam.net/org
*D
ejavue*

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler