THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

12:07 Çiçek ve Coşkun kaplıcada tatilde

Dejavue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
05/2008
Nereden:
Türkistan
Mesajlar:
3.750
Konular:
2413
Teşekkür (Etti):
178
Teşekkür (Aldı):
389
Ticaret:
(0) %
03-01-2009 14:50
#1
Arrow
12:07 Çiçek ve Coşkun kaplıcada tatilde
BAŞBAKAN Yardımcısı ve Devlet Bakanı Cemil Çicek, eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Bolu İl Özel İdare Müdürlüğü’na ait kaplıca tesislerinde aileleriyle birlikte tatil yapıyor. Kasket takan ve paltosunu omuzlarına atan Cemil Çiçek, korumalarını göndererek gazetecilerin görüntü almamalarını istedi.

Dün aileleriyle birlikte Bolu’ya gelen Cemil Çiçek ile Ali Coşkun, Bolu İl Özel İdare Müdürlüğü’ne ait Küçük Kaplıca Tesisleri’ne ait iki ayrı dubleks eve yerleşti. Çiçek ve Coşkun aileleri daha sonra, Bolu Valiliği’ne ait minibüsle Kartalkaya’ya çıktı, ailece bir otelde çay içip sohbet etti, daha sonra hep birlikte aynı minibüsü kullanarak kaplıca tesislerine döndü.

COŞKUN DÜŞÜP BELİNİ İNCİTTİ

Dün akşam tesislerin bahçesinde gezen Ali Coşkun’un karda kayarak yere düştüğü ve belini incittiği belirtildi.

Bu sabah, Çiçek ve Coşkun aileleri kahvaltı için tesislerin restoranına geçti. Dubleks evden çıkan Cemil Çiçek’in kasket taktığı ve paltosunu omuzlarına attığı görüldü. Ali Coşkun ise eşofmanları ile restorana gitti. Gazetecilerin yanına gelen Çiçek’in koruması, fotoğraf ve görüntü çekilmemesini isteyerek, “Bakan bey, ‘Arkadaşlar boşuna beklemesin. Sakın peşimden gelmeye kalkmasınlar. Beni, Bolu Valisi’ni arattırıp sizi buradan aldırmak zorunda bırakmasınlar’ diyor” uyarısında bulundu.

Ali Coşkun ise yaşamını kaybeden işadamı Hasan Kalyoncu’nun yarın yapılacak olan 40’ıncı hatip duasına gideceklerini belirterek, “2 günlüğüne ailelerimiz ile birlikte kısa bir tatile geldik. İki gün kafamızı dinleyeceğiz” dedi.
---------------------
T
urkHackTeam.net/org
*D
ejavue*

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler