THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

13:38 Ankara'da şok istifa

Dejavue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
05/2008
Nereden:
Türkistan
Mesajlar:
3.750
Konular:
2413
Teşekkür (Etti):
178
Teşekkür (Aldı):
389
Ticaret:
(0) %
03-01-2009 15:06
#1
Arrow
13:38 Ankara'da şok istifa
Ankara'da doğalgazdan sızan karbonmonoksit zehirlenmesi sonucu hayatını kaybeden gençlerin ardından "Gençler evde çıplaktı" diye açıklama yapan Başkent Doğalgaz A.Ş Genel Müdürü Veysel Karani Demir istifa etti. Dün geceden beri yaptığı açıklamalarla tüm Türkiye'yi ayağa kaldıran Demir, istifasıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

DEMİR'DEN İSTİFA AÇIKLAMASI


Ankara’da yaşanan doğalgaz faciasında 7 gencin ölümüyle ilgili yaptığı açıklamalarla tepki çeken Başkent Doğalgaz Genel Müdürü Veysel Karani Demir, istifa etti.
İstifasını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e sunan Demir, istifasına yönelik yaptığı açıklamada, “Kurumumuzun, 7 gencin ölümü olayında hiçbir kusuru ve ihmali bulunmadığı halde töhmet altında bırakılmış olması, benim üzerimden hiç ilgisi olmayan insanların hedef olmaması için Başkentgaz Genel Müdürlüğü görevimden istifa ediyorum” dedi.
Demir ölen gençlerle ilgili “yarı çıplaktı” şeklinde bir ifadesinin olmadığını belirtirken “Anlatmaya çalıştığım, bu acıklı ortamdı. Benim bir baba olduğumu defalarca tekrarladığım bu duygulu ifadelerimin iğrenç bir şekilde çarptırılarak; kamuoyuna, hem beni hem de gençlerin ailelerini yaralayacak şekilde yansıtılmasını kınıyorum. İfadelerimin çarptırılması sonucu ailelere verdiğim üzüntüden dolayı, bu ailelerden özür diliyorum“ dedi.
---------------------
T
urkHackTeam.net/org
*D
ejavue*

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler