THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

15:26 İşte Milli Piyango'nun ikinci talihlisi

Dejavue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
05/2008
Nereden:
Türkistan
Mesajlar:
3.750
Konular:
2413
Teşekkür (Etti):
178
Teşekkür (Aldı):
389
Ticaret:
(0) %
04-01-2009 00:20
#1
Arrow
15:26 İşte Milli Piyango'nun ikinci talihlisi
Türkiye'deki Milli Piyango İdaresi'nin Ankara’da yapılan yılbaşı özel çekilişinde 25 milyon TL'lik büyük ikramiye ‘9025160' numaralı çeyrek bilete isabet etti ve büyük ikramiye 4'e bölündü. Çeyrek biletlerden birinin talihlisi Lefkoşa'da oturan Bülent ve Fatoş G. çifti oldu. Talihlinin aldığı 4 biletten birine büyük ikramiye diğerlerine amorti çıktı.


Lefkoşa'daki bir apartmanda oturan ve iki ****** bulunan Bülent-Fatoş G. çifti, ikramiyenin kendilerine çıktığını çekilişten 1 gün sonra öğrendiklerini söyledi. Aslen Trabzonlu olan 35 yaşındaki Bülent G., KKTC Polis Genel Müdürlüğü'ne bağlı özel timde görev yapıyor. Eşi Fatoş G. orta dereceli okulda öğretmenlik görevini sürdürüyor. Talihli çift, röportaj yapıldığı sırada bir takım çekincelerinden dolayı görüntü ve fotoğraf çekilmesini istemedi.

Herkesin olduğu gibi kendisinin de hayalleri olduğunu ifade eden çift, şu anda oturdukları apartman katından taşınıp müstakil bir eve geçmek istediklerini ifade etti. Bülent G., fazla hayali olmadığını ancak, eşine Mercedes marka araba almak istediğini kaydetti. Bülent G., KKTC'deki bütün bankaların genel müdürlerinin kendisini arayıp kendi bankaları ile çalışması istediğini belirterek ancak, memur maaşının yattığı banka olan İş Bankası ile anlaştığını ve bileti de onlara verdiğini söyledi. Kazandığı paranın bir kısmıyla da ihtiyacı olan kişilere yardımda bulunmayı düşündüğünü ifade eden Bülent G., aslen Trabzonlu olduğunu ve Kıbrıs'a Doğu Akdeniz Üniversitesi'ne okumaya geldiğini ve İngilizce bölümünde okuyan Kıbrıslı eşi Fatoş hanım ile tanışıp evlendikten sonra KKTC'de kaldıklarını söyledi.

Kıbrıs'a çıktığı belirtilen büyük ikramiye biletini satan seyyar bayii Hasan Okur, 6 milyon 250 TL değerindeki bileti kendisinin sattığını öğrenince büyük sevinç yaşadığını söyledi.
Bilet satıcısı, çeyrek biletin talihlisi olan Bülent ve Fatoş G. çiftinin sürekli müşterisi olduğunu ve piyango biletini her zaman kendisinden aldıklarını ifade etti. 1999 yılında meydana gelen Adapazarı depreminde bütün mal varlığını kaybederek Kuzey Kıbrıs’a yerleşen bilet satıcısı Hasan Okur, 10 yıldan bu yana yaptığı satışlarında 2-3 kişinin talihli olduğunu bu nedenle şanslı bayii olduğunu kaydetti.
---------------------
T
urkHackTeam.net/org
*D
ejavue*
meko93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2008
Nereden:
Döиüşü σLмαуαи уσLdαи
Mesajlar:
909
Konular:
101
Teşekkür (Etti):
4
Teşekkür (Aldı):
80
Ticaret:
(0) %
04-01-2009 01:15
#2
adam sallamışta sallamış bilet alsınlar diye
---------------------
Eğer bir gün
Deplasman yolunda
Ölürsem otobüs ortasında
Fenerbahçe uğruna
Can verdiğimizi
Mezarın taşına

İğneleyin
Söylemeyin
Duymasın sevdiğim
Dayanamaz
Böyle bir acıya
Deplasmanda diyin uzaklarda diyin
Öldüğümü söylemeyin...

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler