THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

16:32 'Aslında aday olmayacaktım ama...'

Dejavue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
05/2008
Nereden:
Türkistan
Mesajlar:
3.750
Konular:
2413
Teşekkür (Etti):
178
Teşekkür (Aldı):
389
Ticaret:
(0) %
04-01-2009 00:29
#1
Arrow
16:32 'Aslında aday olmayacaktım ama...'
Doğru Yol Partisi (DYP) Eskişehir İl Teşkilatı, DSP'den Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Yılmaz Büyükerşen'i yerel seçimlerde destekleme kararı aldı.


İşte Büyükerşen ve onun Eskişehir'i
DYP İl Teşkilatınca Taşbaşı Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda, DYP il yönetimi ve partililerle bir araya gelen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen, salonda alkışlarla karşılandı.

Büyükerşen, burada yaptığı konuşmada, DYP'lilere verdikleri destek için teşekkür ederek, Eskişehirliler'in kendisini yeniden seçeceğine inancının tam olduğunu ifade ederek, ancak merkez Tepebaşı ve Odunpazarı ilçe belediyelerinin AKP'nin elinden alınması gerektiğini söyledi.

Partilerin üst yönetimlerinde iş birliği söz konusu olmasa bile tabanda bunun gerçekleşebileceğini savunan Büyükerşen, şöyle konuştu:
“Eskişehir hep ilklerin kenti olmuştur. Siyasette tabanda iş birliği yapan ilk kent de olmuştur. Bu kentin başını dik tutabilirsiniz. Sizin, benim hangi partiden olduğumu unuttuğunuzu biliyorum. Çünkü hiçbir zaman particilik yapmadım. Particilik başka bir şey, hizmet etmek başka bir şey. Aslında ben aday olmayacaktım. Geçen seçimde siyasetteki çirkin oyunları gördükten sonra (Bir daha aday olmak istemiyorum) demiştim. Bu 5 yıl içinde Eskişehir'in geleceği için tüm projelerimi hayata geçirebileceğimi sanmıştım. Ama AKP'liler bunların çoğunu engellediler. Onun için tekrar aday oldum.”

“DİĞER SAĞ PARTİLERE DE ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ”

Büyükerşen, Büyükşehir Belediye Meclisinde çoğunluğa sahip AKP'li meclis üyelerinin 5 yıldır Eskişehir'e yapılan projeleri engellediğini iddia etti.

DYP İl Başkanı Tekin Eme Öztürk de buraya siyaset yapmaya gelmediklerini belirterek, şunları söyledi:
“Başkanımızı hepimiz tanıyoruz. Kendisi partiler üstü bir kişiliğe sahip. Eskişehir'e daha birçok hizmet verebileceğine inandığımız bir hocamız olduğu için AKP'ye karşı kendisini destekleme kararı aldık. Burada tüm diğer sağ partilere de çağrıda bulunuyoruz. Demokrat Parti, MHP, Anavatan ve BBP gibi tüm merkez sağ partileri hocamızı desteklemeye çağırıyoruz. Eskişehir hepimizin. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan yarın gider ama hocamız Büyükerşen hep burada bizimle olacak.”
---------------------
T
urkHackTeam.net/org
*D
ejavue*
meko93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2008
Nereden:
Döиüşü σLмαуαи уσLdαи
Mesajlar:
909
Konular:
101
Teşekkür (Etti):
4
Teşekkür (Aldı):
80
Ticaret:
(0) %
04-01-2009 01:10
#2
eline sağlık
---------------------
Eğer bir gün
Deplasman yolunda
Ölürsem otobüs ortasında
Fenerbahçe uğruna
Can verdiğimizi
Mezarın taşına

İğneleyin
Söylemeyin
Duymasın sevdiğim
Dayanamaz
Böyle bir acıya
Deplasmanda diyin uzaklarda diyin
Öldüğümü söylemeyin...

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler