THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

Maaşlarını almak için gemiyi terketmiyorlar

ÇağlaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
07/2007
Nereden:
Ankara
Mesajlar:
9.955
Konular:
8959
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
212
Ticaret:
(0) %
06-01-2009 21:39
#1
Maaşlarını almak için gemiyi terketmiyorlar
Trabzon açıklarında demirleyen Kamboçya bayraklı geminin 3'ü Türk 5 mürettebatı maaşlarını alamadıkları için gemiyi terketmiyor. Mürettebata Liman Başkanlığı ve Valilik yardım ediyor.


Trabzon açıklarında hacizli olduğu için demirleyen Kamboçya bayraklı geminin 3'ü Türk, 5 mürettebatı, maaşlarını alamadıkları için yaklaşık 3 aydır gemiyi terk etmiyor.
Alınan bilgiye göre, merkezi İstanbul'da bulunan Trans Akbaş Gemi İşletmesine ait 1532 grostonluk Kamboçya bayraklı gemi, Trabzon Limanı'ndan aldığı yükü, Rusya'nın Poti Limanı'na boşaltmasının ardından tekrar Trabzon'a döndü.
Şirketin borçları nedeniyle haciz konulduğu öne sürülen ''Kaptan Dursun Akbaş'' adlı gemi, yaklaşık 3 ay önce demir attığı Trabzon açıklarında bekliyor. Gemideki 3'ü Türk, 2'si Gürcü, 1'i Rus olmak üzere toplam 5 mürettebat ise bu sürede alacakları ödenmediği gerekçesiyle gemiyi terk etmiyor. Gıda ve ısınma sorunu yaşan mürettebat, Trabzon Liman Başkanlığı ve Valiliğin yardımlarıyla hayatlarını sürdürmeye çalışıyor.
By !sTiLa ~ paSha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
01/2009
Nereden:
ANKARA/ULUS
Yaş:
33
Mesajlar:
916
Konular:
9
Teşekkür (Etti):
25
Teşekkür (Aldı):
32
Ticaret:
(0) %
10-01-2009 15:08
#2
paylaşım güzel tebrikler
--------------------- [youtube]S0PtZUoHbN0[/youtube]


ÖLÜNÜZÜ DİRİNİZİ,HER GÜN BİRİNİZİ,BİR GÜN HEPİNİZİ KÖKÜNDEN KAZIYACAĞIZ

Polat: Terörü sen yaratmadınmı ?İskender: Kötü mü yaptık? terör olmasaydı bu ülkenin çocukları bayarağın ne anlama geldiğini unuturlardı.Polat: Terör Olmasaydı bayrak gönderde gönüllerde olurdu! Tabutların üstünde değil! Siz hırsızlığı adet edinmişsiniz. kreptoman olmuşsunuz. Bayrağı hırsınıza ve hırsızlığınza adet edinmeyin.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler