THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

Saran'a "Eğitim Onur Ödülü"

ÇağlaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
07/2007
Nereden:
Ankara
Mesajlar:
9.955
Konular:
8959
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
212
Ticaret:
(0) %
06-01-2009 21:40
#1
Saran'a "Eğitim Onur Ödülü"
Bağımsız Eğitimciler Sendikası'nca (BES), eğitime ve engellerin toplumla kaynaşması konusundaki katkıları dolayısıyla Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran'a ''Eğitim Onur Ödülü'' verildi.


BES Genel Başkanı Gürkan Avcı, sendika genel merkezinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, ilke, tüzük ve kuruluş amaçları doğrultusunda eğitimin gelişmesi ve sorunlarının aşılmasına katkıda bulunanları onurlandırmak ve diğer kişilere de örnek oluşturmak amacıyla onur ödülleri verdiklerini anımsattı.
Avcı, eğitime ve engellilerin toplumla kaynaşmasına katkıları dolayısıyla bu yılki ödülü Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran'a vermeyi uygun bulduklarını ifade etti.
Sadettin Saran da yaptığı konuşmada ''dünyada herkesin kiracı olduğuna inandığını'' söyledi. Hizmet etmeyi kendisine amaç edindiğini vurgulayan Saran, bugüne kadar kendi memleketinde 4, başka illerde de 2-3 okul yaptırdığını anlattı. Saran, ''Krizden çok etkilenmezsek 'on yılda on okul' sözümüzü inşallah tutacağız'' dedi. Avcı, konuşmaların ardından Saran'a ''Eğitim Onur Ödülü''nü verdi.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler