THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

Sinop Valisi'ne ‘Hoşgeldin' kuyruğu

Dejavue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
05/2008
Nereden:
Türkistan
Mesajlar:
3.750
Konular:
2413
Teşekkür (Etti):
178
Teşekkür (Aldı):
389
Ticaret:
(0) %
07-01-2009 17:11
#1
Arrow
Sinop Valisi'ne ‘Hoşgeldin' kuyruğu
VALİLER kararnamesi ile merkeze alınan Sinop Valisi Zeki Şanal'ın yerine atanan Vali Hakan Güvençer, Valilik binası önünde daire müdürleri ve görevlilerden oluşan yaklaşık 50 kişi karşıladı. 20 metre uzunluğunda kuyruk oluşturan personel, yeni Vali Güvençer ile tanışıp, tokalaştı.

Geçen 25 Aralık tarihinde merkeze alınan Zeki Şanal'ın yerine Sinop Valiliği görevine atanan Hakan Güvençer, bugün kente gelerek görevine başladı. Konya’nın Karatay İlçesi Kaymakamlığı’ndan Sinop Valiliği’ne atanan Güvençer için Valilik önünde karşılaşama töreni yapıldı. Törene kentteki tüm daire müdürleri katıldı. 20 metre uzunluğunda kuyruk oluşturan daire müdürleri ve personelden oluşan yaklaşık 50 kişi Vali Hakan Güvençer'e kendisini tanıtıp tokalaştı. Daha sonra makam odasına geçen Sinop’'n yeni Valisi Hakan Güvençer, omuzlarındaki ağır sorumluluk yükünün farkında olduğunu söyledi. Vali Güvençer, şöyle dedi:

“Bu sorumluluktan büyük gurur duyarak Sinop Valiliği'ni devraldım. Elimde sihirli değnek yok. Hiç birimiz var olmayanı, var edebilme gücüne sahip değiliz. Kamu otoritesi, hiyeraşisi ve disiplin kurallarının gerekleri sonucu Sinoplular'a hizmet etmek üzere bulunan tüm kurum ve kuruluşların en üst amiri pozisyonundayım. Ancak Sinoplu hemşehrilerim bilsinler ki onların dertlerine elimden geldiğince çare olmayı hedefleyen bir ağabeyleri var. Bana dileklerini görüşlerini taleplerini iletmelerini istiyorum. Zamanımın bundan sonraki sahibi artık Sinop ve Sinoplulardır.”
---------------------
T
urkHackTeam.net/org
*D
ejavue*
meko93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2008
Nereden:
Döиüşü σLмαуαи уσLdαи
Mesajlar:
909
Konular:
101
Teşekkür (Etti):
4
Teşekkür (Aldı):
80
Ticaret:
(0) %
09-01-2009 15:19
#2
Memleketim işte Sinop
---------------------
Eğer bir gün
Deplasman yolunda
Ölürsem otobüs ortasında
Fenerbahçe uğruna
Can verdiğimizi
Mezarın taşına

İğneleyin
Söylemeyin
Duymasın sevdiğim
Dayanamaz
Böyle bir acıya
Deplasmanda diyin uzaklarda diyin
Öldüğümü söylemeyin...

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler