THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

"Cinsel istismar" dolandırıcılığına suçüstü

Dejavue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
05/2008
Nereden:
Türkistan
Mesajlar:
3.750
Konular:
2413
Teşekkür (Etti):
178
Teşekkür (Aldı):
389
Ticaret:
(0) %
07-01-2009 17:14
#1
Arrow
"Cinsel istismar" dolandırıcılığına suçüstü
KENDİSİNİ Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Halkla İlişkiler Müdürü olarak tanıtan 22 yaşındaki Murat Karabayır, Erzincan’ın Tercan ilçesi Kaymakamı Tuncay Akkoyun’u dolandırmak isteyince yakalandı.

Geçen 5 Ocak günü Tercan Kaymakamı Tuncay Akkoyun’u ‘0 312’ (Ankara) alan kodlu telefondan arayan Murat Karabayır, “Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nden arıyorum. Ben Halkla İlişkiler Müdürü Kasım Yurdaer. Yanınıza Erzurum’un Horasan İlçesi'nde oturan Murat Karabayır gelecek. Bu çocuk cinsel istismara uğramış. Amcası da bu yüzden onu öldürmek istiyor. Konudan Cumhurbaşkanımızın da bilgisi var. Bu ******n gerekli ihtiyaçlarını karşılayın. Bir gece misafir ettikten sonra yol harçlığı vererek Ankara’ya gönderin” dedi.

Ardından birkaç kez daha Kaymakam Tuncay Akkoyun’u arayan Karabayır, Cumhurbaşkanı ile toplantıya gireceğini belirterek konuyla yakından ilgilenmelerini istedi. Konuşmalardan şüphelenen ve araştırma başlatan Kaymakam Tuncay Akkoyun, numaranın Ankara DDY Garındaki bir ankesörlü telefona ait olduğunu saptadı. Kaymakam Tuncay Akkoyun, bunun üzerine Cumhurbaşkanlığını arayarak Halkla İlişkiler Müdürü Kasım Yurdaer’e ulaşmak istedi ama böyle birisinin olmadığını öğrendi. Bu gelişmelerden habersiz olan ve aslen Erzurum’un Horasan İlçesi'nden Murat Karabayır, 6 Ocak günü Tercan’a gelerek Devlet Hastanesinde bulunan ankesörlü telefondan Kaymakam Tuncay Akkoyun’u tekrar aradı. Karabayır, Kaymakama biraz sonra makama geleceğini söyledi. Durumu önceden Cumhuriyet Savcılığına bildiren Kaymakam Tuncay Akkoyun, Karabayır’ı makamda polislere yakalattı.

AMCASIYLA BİRLİKTE DOLANDIRMIŞ

Gözaltına alınan ve Emniyet Müdürlüğünde yaklaşık 10 saat sorgulanan Murat Karabayır, İstanbul’da oturan amcası Ş.K. ile birlikte kaymakam ve valilikleri arayarak bu tür para yardımı aldıklarını itiraf etti. Üzerinden dört ayrı GSM operatörüne ait sim kart çıkan ve sorgunun ardından Tercan Adliyesine gönderilen Karabayır, “Telefonları hep amcam açardı. Bu defa ben açtığım için yakalandım. Amcamın yönlendirmesi ile esrar kuryeliği de yaptım. Pişmanım” diye konuştu.

Tercan’da 2.5 yıldan beri Kaymakam olarak görev yapan evli ve 2 çocuk babası Tuncay Akkoyun, “Devletin saygın kurumlarının ismini kullanarak sömüren bu kişiler sonunda yakayı ele verdi. Bu tür kişilere karşın vatandaşlarımız da duyarlı olmalıdır. İnşallah bu tür olaylara teşebbüs etmeye kalkanlar için bu şahsın yakalanmış olması caydırıcı olur” dedi.
---------------------
T
urkHackTeam.net/org
*D
ejavue*
By !sTiLa ~ paSha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
01/2009
Nereden:
ANKARA/ULUS
Yaş:
33
Mesajlar:
916
Konular:
9
Teşekkür (Etti):
25
Teşekkür (Aldı):
32
Ticaret:
(0) %
10-01-2009 15:04
#2
hımmmmmmmmm
--------------------- [youtube]S0PtZUoHbN0[/youtube]


ÖLÜNÜZÜ DİRİNİZİ,HER GÜN BİRİNİZİ,BİR GÜN HEPİNİZİ KÖKÜNDEN KAZIYACAĞIZ

Polat: Terörü sen yaratmadınmı ?İskender: Kötü mü yaptık? terör olmasaydı bu ülkenin çocukları bayarağın ne anlama geldiğini unuturlardı.Polat: Terör Olmasaydı bayrak gönderde gönüllerde olurdu! Tabutların üstünde değil! Siz hırsızlığı adet edinmişsiniz. kreptoman olmuşsunuz. Bayrağı hırsınıza ve hırsızlığınza adet edinmeyin.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler