THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

Sağanak yağış ameliyat erteletti

Dejavue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
05/2008
Nereden:
Türkistan
Mesajlar:
3.750
Konular:
2413
Teşekkür (Etti):
178
Teşekkür (Aldı):
389
Ticaret:
(0) %
07-01-2009 17:15
#1
Arrow
Sağanak yağış ameliyat erteletti
İzmir'de sağanak nedeniyle ameliyathaneye çatıdan su akması üzerine bazı ameliyatların ertelendiği Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde izolasyon çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

Başhekim Prof. Dr. Gazi Yiğitbaşı, yaptığı açıklamada, önceki gün etkili olan sağanakta ameliyathane blokunun çatısında yaşanan sorun nedeniyle bazı ameliyatların ertelendiğini hatırlattı.

Yağışın durmasıyla hastanede izolasyon çalışmalarına hız verildiğini ifade eden Yiğitbaşı, “Birkaç yerde sızıntı vardı. Enfeksiyon tehlikesine karşı ameliyathanelerin bir kısmını kapatmak zorunda kaldık. Ancak acil ameliyatlar yapılıyor. İzolasyon çalışmaları devam ediyor. En geç iki gün içinde de ameliyathanemiz tamamen açılmış olacak” dedi.

İzmir'de önceki gün etkili sağanak nedeniyle Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathanesinin çatısı akmış, hastane yönetimince enfeksiyon tehlikesine karşı 16 ameliyat salonunda operasyonlar ertelenmişti.
---------------------
T
urkHackTeam.net/org
*D
ejavue*
By !sTiLa ~ paSha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
01/2009
Nereden:
ANKARA/ULUS
Yaş:
33
Mesajlar:
916
Konular:
9
Teşekkür (Etti):
25
Teşekkür (Aldı):
32
Ticaret:
(0) %
10-01-2009 15:03
#2
paylaşım güzel tebrikler
--------------------- [youtube]S0PtZUoHbN0[/youtube]


ÖLÜNÜZÜ DİRİNİZİ,HER GÜN BİRİNİZİ,BİR GÜN HEPİNİZİ KÖKÜNDEN KAZIYACAĞIZ

Polat: Terörü sen yaratmadınmı ?İskender: Kötü mü yaptık? terör olmasaydı bu ülkenin çocukları bayarağın ne anlama geldiğini unuturlardı.Polat: Terör Olmasaydı bayrak gönderde gönüllerde olurdu! Tabutların üstünde değil! Siz hırsızlığı adet edinmişsiniz. kreptoman olmuşsunuz. Bayrağı hırsınıza ve hırsızlığınza adet edinmeyin.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler