THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

Ajda'dan cesur karar!

oguzmanav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
05/2009
Nereden:
TÜRKİYENİN HERYERİ
Mesajlar:
1.262
Konular:
740
Teşekkür (Etti):
33
Teşekkür (Aldı):
134
Ticaret:
(0) %
02-06-2009 13:07
#1
Ajda'dan cesur karar!
Günaydın'dan Yüksel Aytuğ, Ajda'nın Açıkhava konserindeki sürprizini yazdı. "Son single çalışması "Resim" ile şimdiden yaza damgasını vuran Ajda Pekkan ve ekibi şimdilerde harıl harıl 9 Temmuz'daki Açıkhava konserine hazırlanıyor. Ajda'nın konser ve program çekimleri öncesinde nasıl profesyonel bir "kamp dönemi" geçirdiğine bizzat şahit olduğum için iyi biliyorum.

Onu Medyatik programında ağırlamadan önce, menajerinden yönetmenine kadar ekibiyle uzun bir mesai süreci geçirdik. Her şeyi ince eleyip, sık dokuyan, özellikle canlı yayınlar konusunda büyük özen gösteren Ajda Pekkan'ın bu titizliği bizleri azıcık yormasına rağmen benim ona olan saygımı bir kat daha arttırdı. Keşke her sanatçı kendi sanatına bu denli özen gösterse, seyircisine bu kadar saygı ile yaklaşsa... Ajda, konserlerinde şarkıları kadar, giyimkuşamıyla da bir cazibe noktasıdır. Bu kez de öyle olacağa benziyor. Kuşların kulağıma fısıldadığına göre, Ajda Pekkan, 9 Temmuz'da Cemil Topuzlu'da kendini izlemeye gelenlere müthiş bir sürpriz hazırlıyor.
Aslında sürprizi bozmak niyetinde değildim ama bir kez daha gazetecilik heyecanıma yenik düştüm, ne yapayım?.. Efendim, Ajda bu konserinde mayo giyecek... Evet, tıpkı Madonna'nın şovlarında ve kliplerinde kullandığı türden taşlarla süslü bir mayo ile hayranlarının karşısına çıkacak. Nur Yerlitaş imzalı bu kıyafetin hazırlığı aslında "devlet sırrı" gibi saklanıyordu. Umarım, bu yazıdan sonra Ajda ve Nur Yerlitaş bu fikirlerinden vazgeçmezler. Zira Ajda'nın hem kusursuz fiziği hem de asaletiyle bu ilginç kıyafeti sahnede en iyi şekilde taşıyacağına yürekten inanıyorum."

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler