THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

Enseye tokat atınca DAYAK YEDİ

oguzmanav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
05/2009
Nereden:
TÜRKİYENİN HERYERİ
Mesajlar:
1.262
Konular:
740
Teşekkür (Etti):
33
Teşekkür (Aldı):
134
Ticaret:
(0) %
03-06-2009 00:39
#1
Enseye tokat atınca DAYAK YEDİ
Antalya'daki Edipzade Camii önünde zihinsel engelli olduğu belirtilen 60 yaşındaki Ahmet Ergül, ensesine tokat attığı bir kadın tarafından takunyayla dövüldü.

Zamanının büyük çoğunluğunu cami önünde geçiren Ahmet Ergül, camideki sebilden su içen kadının ensesine sert bir şekilde tokat vurdu. Hiç tanımadığı kişi tarafından tokadı yedikten sonra sinirinden çılgına dönen kadın, yerdeki takunyalardan birini alarak Ergül'e vurmaya başladı. Kafasına aldığı darbelerle kısa süre kendinden geçen Ergül'ün yardımına çevredekiler koştu.

Adı öğrenilemeyen kadın, polis ekipleri gelmeden çevredekilere, “Ben adamın cezasını verdim. Kendisinden şikayetçi değilim” dedikten sonra olay yerinden uzaklaştı.

Gelen ambulans ekibi, Ergül'ü hastaneye ***ürmek istedi. Ambulans doktoru ile tartışan Ahmet Ergül, kimseden şikayetçi olmadığı gibi hastaneye de gitmek istemediğini söyleyerek rahat bırakılmak istediğini söyledi. 112 ekibi kendi rızasıyla hastaneye gitmediğine dair imza aldıktan sonra olay yerinden uzaklaştı. Ergül'ün kanlar içindeki yüzünü mendille sildiren polis ekipleri de olay yerinden ayrıldı.
cilingirci16 Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler