THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

Bülent Arınç'ın Ferrari keyfi

oguzmanav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
05/2009
Nereden:
TÜRKİYENİN HERYERİ
Mesajlar:
1.262
Konular:
740
Teşekkür (Etti):
33
Teşekkür (Aldı):
134
Ticaret:
(0) %
03-06-2009 12:31
#1
Bülent Arınç'ın Ferrari keyfiİtalya milli günü resepsiyonuna katılan Başbakan Yardımcısı Arınç Ferrari'nin direksiyonuna geçerek yetkililerden arabanın teknik özelliklerine dair bilgi aldı.

Ferrari'ye bindi
İki ülkenin milli marşlarının Türk Silahlı Kuvvetleri Armoni Mızıkası tarafından çalındığı resepsiyonda İtalyan otomobil ve motosiklet örnekleri de sergilendi. Arınç, resepsiyona katılımı sonrasında, büyükelçilik bahçesindeki Ferrari marka otomobilin direksiyonuna geçerek yetkililerden arabanın teknik özelliklerine dair bilgi aldı. Arınç, Ducati motosikletleri ile Fiat 500 marka otomobili de inceledi.

Arınç'ın Ferrari keyfi


350 basarız
Ferrari bakanların ilgi odağı oldu. Başbakan yardımcısı Bülent Arınç, Ferrari'yi gösterip Ankara Büyükelçisi Carlo Marsili'ye "Makam aracınız mı" diye sordu. Kültür Bakanı Ertuğrul Günay ise Ferrari'nin bagajını merak etti. Arınç Ferrari'nin 360 km hız yaptığını öğrenince "Geleneksel olarak bir siyasetçiler çok hızlı araba kullanırız. 360 yapıyorsa 350 basarız." dedi. Direksiyon başına geçen Arınç "Biniyorum ama hareket eder mi" derken "Arkasına tek rakibim Türk Hava Yolları yazmak lazım" dedi.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler