Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...


Cem'in psikolojisi de rahatı da iyi!

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 24-09-2009 21:27   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2008
Nereden
Oradaydık ve Şimdi Buradayız
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 50
Teşekkür (Aldı): 912


Cem'in psikolojisi de rahatı da iyi!Avukat Kaya, cezaevinde Cem'le görüştü çıkışta davayla ilgili soruları yanıtladı. Kaya'ya göre ******n psikolojisi şu an iyi!Münevver Karabulut cinayetinin katil zanlısı olarak Maltepe Cezaevi'ne konulan Cem G., tutuklu olarak ilk kez avukatı ile görüştü. Avukatı Cem'in durumunun ilk güne göre daha iyi olduğunu kendisini biraz toparladığını söyledi.

Cezaevinde bir buçuk saat kalan ancak müvekkiliyle 15 dakika görüştüğünü söyleyen Avukat Aytekin Kaya çıkışta basın mensuplarına açıklama yaptı. Kanunlura izin verdiği ölçüde konuşabildiğini belirten Kaya “Bu soruşturmanın selameti açısından tutuklu müvekkilimin hakları doğrultusunda hareket etmemiz lazım. Soruşturma gizli yürütülüyor. Soruşturması yürütülen müvekkilim çocuk. Bir de 'Çocuk' dedim diye basında da çok yer aldı. Bu benim tabirim değil TCK’nın 6. Maddesi'nde nasıl hakimin avukatın tanımı yapılıyorsa ******n tanımıda yapılıyor. Yani terminoloji ceza hukukunun terminolojisi. Biz de bunu kullanıyoruz yani bu bir terim. Bundan sonraki süreç daha sağlıklı yürür umarım. Bu konulara dikkat edersek böylece yargıda etkilenmemiş olur, kimse etkilenmemiş olur. Herkes işini yapar bende işimi yaparım.”

SÜREÇ DEVAM EDİYOR

Dava dosyasının içeriği ile ilgili bilgi vermesinin mümkün olmadığını belirten Aytekin Kaya, “Doğru değil yasal değil. Yargı kararını bu dosyanın içeriğine göre verecek. Benim bundan endişem yok. Kimsenin de endişesi olmasın” dedi. Aytekin Kaya, “Benim üzüldüğüm bir başka nokta var. Neticenin vehameti şunu bize yaptırmasın şüpheliler, sanıklar için uluslararası sözleşme imzalamış durumdayız. Bunu anayasamıza ve yasalarımıza koyduk. Biraz sabır gerekiyor. Sabırla her şey çözülecek. Cezaevi müdürümüzle de görüştüm, Hepsi mesleklerinde yetkin ve tecrübeli insanlar ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Zaten bizim bir talebimiz de söz konusu değil süreç kendiliğinden devam ediyor. Aksayan eksik sıkıntılı bir şey ben görmedim” diye konuştu.


SAKALLARI TIRAŞ EDİLMİŞ

Cem G.'nin müşahade altında kaldığını belirten Aytekin Kaya “Yani gözlem altında tek başına kalıyor. Bundan yana bizim bir endişemiz yok. Diğer tutuklular için ne uygulanıyorsa, müvekkilim için de aynısı uygulanıyor. Bir olağanüstülük yok. Çünkü tek spesifik bir durum değil. Onun konumunda başka tutuklular da var. Benim gördüğüm kadarıyla daha dinlenmiş. Tabii ben psikolog yada pedagog değilim o tür bir inceleme yapmadım. Sadece gördüğümü söylüyorum.

Görüşmemiz zaten sadece 15 dakika sürdü” dedi. Aytekin Kaya şunları da söyledi:

“Dava ile ilgili ne çelişki varsa araştırılması gereken ne varsa bunları mahkemesinin zaten yapılacağını belirterek “ Soruşturmada hem gizli hem de kısıtlılık kararı var dosyada. Yani benim ulaşamadğım belgelere bazı arkadaşların ulaşması hiç mümkün değil ama sanki varmış gibi hareket ediliyor. Teslim ettiğim günden bu yana daha dinlenmişti, sakalları tıraş edilmişti. Psikolojisi de daha iyiydi. Kıyafetlerini almışlan üzerinde eşofman vardı. Benim bildiğim kadarıyla ailesi ve akrabalarından biriyle daha görüşmedi. Ama ileride görüşecekler. telefon hakkı ya da bununla ilgili şeyler zaten mevzuatta var. Her hakkını kullanabilecek.” Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau