Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Şanslı memura yüzde 20 zam

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 26-09-2009 20:10   #1
  • Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2009
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 598
Teşekkür (Aldı): 3170


Exclamation Şanslı memura yüzde 20 zamŞanslı memura yüzde 20 zam


Memur maaşlarına 2010 yılı için yüzde 20 zam yapıldı. Ancak 2 milyon 300 bin memurun tamamına değil.
Sadece bazı belediyelerde çalışan 17 bin şanslı memurun maaşına yüzde 20’ye varan oranlarda zam geldi. Yeni zamla memurların cebine 50 ila 1200 lira arasında ilave para girecek.
Hükümet, memurlara 2010 yılı için yüzde 2,5+2,5 zam öngörürken, bir avuç şanslı memur yüzde 20 zammı garantiledi. Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği (Bem-Bir- Sen) Türkiye genelinde 123 il ve ilçe belediyesinde belediye başkanlarıyla 2010 yılı ‘sosyal denge sözleşmeleri’ için pazarlık masasına oturdu.
Adana, Antalya, Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, İzmir gibi 35 ilde belediyelerle yapılan pazarlık sonrasında sendikalı memurlar, mevcut maaşlarına ek olarak 50 lira ile bin 200 lira arasında ilave para alacaklar. Bem-Bir-Sen Başkanı Mürsel Turbay, en son İstanbul’da Beykoz, Pendik ve Sultangazi Belediyeleri’nde 2010 yılı zamları konusunda anlaştıklarını açıkladı.
Ordu Çayıralan ile Erzincan Tarcan Belediyesi’nde çalışan memurlar her ay maaşlarına ek olarak 50 lira sosyal denge farkı alıyor. Belediyeler içinde en yüksek farkı İstanbul Sancaktepe Belediyesi’nde çalışan müdürler alıyor. Bu belediyede bir müdür maaşına ek olarak 1200 lira alırken, memur statüsündekilerin maaş farkı ise 600 liraya ulaşıyor.
MUTLU MEMUR, MEMNUN VATANDAŞ!

Türkiye genelinde özellikle sahil bölgelerindeki belediyelerde başkanlarla sosyal denge sözleşmeleri imzaladıklarını belirten Turbay, bu sözleşmeler sayesinde belediye gelirlerinin ciddi miktarlarda arttığına dikkat çekti. Düşük maaşla çalışan, ******na harçlık veremeyen, geçim sıkıntısı çeken memurların mutsuz olduklarını belirten Turbay, “Başkanlara mutsuz memurun vatandaşı da memnun edemeyeceğini söylüyoruz. Ayrıca işine mutlu gelen çalışanın, verimliliği artarken; belediye gelirlerinin de artmasını sağlıyor” dedi.
Turbay, sendika olarak çok sayıda akademisyen ile çalıştıklarını, bunların belediyelere proje üreterek hem hizmet kalitesinin hem de belediye gelirlerinin artmasını sağladıklarını söyledi.
Hürriyet
 Offline  
 
Teşekkür

pembepanter333 Teşekkür etti.
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Siber Güvenlik
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau