Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...
Vekillerin nar kavgası karakolda bitti

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 23-10-2009 16:24   #1
  • Özel Üye
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2009
Nereden
Mersin
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 400
Teşekkür (Aldı): 1336


Vekillerin nar kavgası karakolda bittiMeclis'e gönderilen bir kasa nar, sahibi yerine aynı ismi taşıyan bir başka vekile gitti. Kargo hatasını, karakolda polisler çözebildi.
Akşam Gazetesi'nden Ufuk Türkyılmaz'ın haberine göre şöyle gelişti: AKP Yozgat Milletvekili Osman Coşkun'a bir hafta önce bir tanıdığı Şanlıurfa'da heykeli bile olan ve kolestorole iyi geldiği bilinen Urfa narı gönderdi. Osman Coşkun, gelen bir kasa nar için gönderen kişiye teşekkür telefonu açtı.

Ancak önceki gün kargo şirketi milletvekili Osman Coşkun'u arayarak kendisine yeniden özel ambalaj içerisinde kargo geldiğini bildirdi. Osman Coşkun danışmanı Fatih Çankaya'ya talimat vererek kargoyu teslim almasını istedi. Hiçbir şeyden habersiz kargo şirketine gelen Fatih Çankaya vekiline ait olduğu belirtilen kargoyu aldı. Coşkun, gelen kargoyu açtığında yeniden bir kasa narla karşılaştı. Aynı kişinin yeniden nar gönderdiğini düşündü.

VEKİL 'OSMAN'LAR
Bu olaydan birkaç saat sonra aynı kargo firması AKP'nin Diyarbakır Milletvekili Osman Arslan aradı. Arslan seçim bölgesi Diyarbakır'ın Ergani İlçesi'nden kendisine kargo gelmiş olması gerektiğini belirtti. Ancak kargo şirketinin teslimat belgelerinde yapılan incelemede kargoyu Fatih Çankaya adlı kişinin aldığı görülüyordu.

Arslan, bunun üzerine kendisine ait kargoyu ***üren kişinin yakalanması için polise başvurdu. Polis, Fatih Çankaya'nın şirkete bıraktığı kayıtlarından evini tespit etti. Vekil danışmanı önceki gece polis tarafından evinden alınarak karakola ***ürüldü.

Fatih Çankaya'nın AKP milletvekili Osman Coşkun'un danışmanı olduğu ve aynı ismi taşıyan Osman Arslan'a ait kargonun kendisine yanlışlıkla verildiği ortaya çıktı. Olayın ardından iki vekil bu ilginç olaya uzun süre güldü.

AKP Diyarbakır Milletvekili Osman Arslan, 'Doğal olarak bana ait kargoyu kimin teslim ettiğini de merak ettim. Ama bu gelişmeyle karşılaştık. Her şey yanlışlıkla olmuş. Zaten bana gelen narı da vekil arkadaşım Osman Coşkun'a ikram ettim' dedi. Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau