Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...NTV'den Taraf'a sert açıklama

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 23-10-2009 18:18   #1
  • Özel Üye
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2009
Nereden
Mersin
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 400
Teşekkür (Aldı): 1336


NTV'den Taraf'a sert açıklamaTaraf Gazetesi'nin yaklaşık BBP Lideri Yazıcıoğlu'nun ölümünden 7 ay sonra ortaya attığı komplo teorisi, gazete ile NTV'nin arasını açtı. Ancak bugün NTV'den gelen açıklama Taraf'ı özür dilemek zorunda bırakabilir.


NTV bugün bir açıklama yaparak BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopteri düşmeden önce NTV’den arandığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğunu kanıtladı. Taraf'ın NTV'den açılan telefonun yarattığı manyetik alan ile helikopterin düşürülmüş olabileceği iddiasına kayıtlarla cevap verildi.
Taraf, NTV'nin Yazıcıoğlu'nu kaadan önce aradığını iddia etmişti. NTV, Taraf'ın iddiasını dayandırdığı listedeki saatin GMT'ye göre olduğunu Türkiye saati ile kazadan sonraya denk geldiğini belirtti.
İşte NTV'nin açıklaması:

"NTV, telekomünikasyon hizmetlerini özel bir kuruluştan alıyor. O kuruluş kayıtları hem GMT hem de Türkiye saatine göre tutuyor ve Türk Telekom’a iletiyor.
Taraf gazetesi, elindeki kayıtları araştırma gereği duymadan tek yanlı yayın yaptı. Taraf gazetesinin elinde bulunan kayıtlarda ilk arama 14.34 olarak görünüyor. Bu saat doğru, ancak GMT'ye göre.
Türkiye saatine göre ise ilk aramanın yapıldığı saat 16.34 (Kazadan sonraki saat). Yani Taraf gazetesi ya GMT saatini bilmiyor ya da bildiği halde kasıtlı olarak bu haberi yaptı Offline  
 
Alt 23-10-2009 20:03   #2
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
10/2009
Nereden
turkhackteam
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 53
Teşekkür (Aldı): 325
taraf gazetesi zaten hem dindar olup vatanına hizmet eden hem de pkk gazetesi gibi bişi
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau