Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Erdoğan'dan DTP'ye son uyarı

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 24-10-2009 11:22   #1
  • Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2009
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 598
Teşekkür (Aldı): 3170


Exclamation Erdoğan'dan DTP'ye son uyarıErdoğan'dan DTP'ye son uyarı

24 Ekim 2009

Başbakan'ın canı Habur ve Diyarbakır'dan gelen istihbarat raporları ve DTP'nin mitingiyle sıkıldı. İşte Erdoğan'ın sözleri;

Recep Tayyip Erdoğan, toplantıdan ayrılırken gazetecilerin soruları üzerine teslim olan PKK üyeleri için “İlk kafiledeki görüntülere tekrar şahit olmak istemiyoruz” dedi.

Akdeniz Parlamenterler Asamblesi 4. Genel Kurulu’nun açılışında konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsrail’in Gazze’de orantısız güç kullandığını, çoluk çocukların da aralarında olduğu bin 500 kişiyi öldürdüğünü söyledi.

Conrad Otel’de düzenlenen Kurul toplantısının açılış konuşmasını yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’un tarih boyunca büyük medeniyetlere ev sahipliği yaptığını, Karadeniz ve Akdeniz havzasının bir özeti olduğunu belirtti. Erdoğan, İstanbul’un Doğu için Batı'nın kapısı, Batı için ise Doğu'nun kapısı olduğunu söyledi.

İLK GELEN KAFİLEDEKİ GÖRÜNTÜLERE ŞAHİT OLMAK İSTEMİYORUZ

Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, Avrupa’dan ayın 28’inde bir grup PKK’lının geleceği ile bir tarihin söz konusu olmadığını belirterek, “İlk kafiledeki görüntülere tekrar şahit olmak istemiyoruz. Bir bayram sevinci gibi, bir dostun bir dosta kavuşması gibi yaklaşımları da doğru bulmuyorum. O bayram sevinçleri evlerde yaşanabilir. Aksi takdirde bunlar daha sonra bir bölücü terör örgütünden koparak, Eve Dönüş Yasası çerçevesinde olayları değerlendirirken, dikkat edin ifadelerimi seçerek söylüyorum, yargımızın bunları suçsuz bulması sebebiyle bu işte serbest bırakma sürecini görüyoruz. Bu serbest bırakıldıktan sonra atılan adımlar, planlanan eylemler bizi düşündürüyor. Çünkü bunları tahrik ederek, bunların üzerinden bir devşirme gayreti içerisine girmeyi doğru bulmuyorum. Bu, birlik, kardeşlik sürecine de hizmet etmez. Bu yaklaşım tarzı yanlıştır. Bırakalım gelen insanlar ailelerinin yanına geçsinler. Normal hayata değil de yine anormal süreç için bunları bir figüran olarak kullanma gayreti içerisine samimi düşünce içinde olmayanlar girerse, bu bizi de üzer, ülkemizin diğer kesimlerini de üzer” dedi.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau