Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Genç'ten açılım sürecine ilginç benzetme

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 24-10-2009 16:22   #1
  • Özel Üye
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2009
Nereden
Mersin
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 400
Teşekkür (Aldı): 1336


Genç'ten açılım sürecine ilginç benzetmeTUNCELİ Bağımsız Milletvekili Kamer Genç, demokratik açılımın altyapısının hazırlanmadan ve kamuoyunun yeterince bilgilendirilmeden ortaya atıldığını belirterek kaygı verici günlerin kapıda olduğunu söyledi. Genç, son yaşanan süreçle İran'da Humeyni rejiminin gelmesini birbirine benzetti.


İzmir'de katıldığı bir toplantı öncesi konuşan Kamer Genç, Ak Parti'nin demokratik açılımı Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde oy alabilmek için ortaya attığını söyleyerek “Kürt sorunu iyi bir ifade değil. Bununla ne kastediliyor? Bağımsız bir devlet kurmak mı, yoksa temel hak ve özgürlüklerde iyileştirme mi? Öncelikle bu muğlak ifade netleştirilmeli” dedi.

Demokratik açılımla birlikte çözüm sağlanmayacağını, aksine karmaşanın çoğalacağını kaydeden Genç, “DTP bunu siyasi zafer olarak görüyor. Ancak o karşılamalar evladını kaybetmiş insanların acılarını da tahrik ediyor. Ok yaydan çıktı mı geri çevirmek mümkün değil. 100 binler sokağa döküldüğünde ne olacak?
İran'da Humeyni'nin gelişini hatırlayın. Türkiye böyle olaylara gebe tutuluyor. Çok endişeliyim” diye konuştu. Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau