Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...
Kamerasız bir durum olmadı

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 25-10-2009 13:00   #1
  • Özel Üye
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2009
Nereden
Mersin
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 400
Teşekkür (Aldı): 1336


Kamerasız bir durum olmadıKamera krizi nedeniyle “Demokratik Açılım” konusunda bir araya gelemeyen Başbakan Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın oğlunun düğünündeki buluşmaları keyifli geçti.


Kılıç’ın oğlu Ahmet Şirvan ile Hande Kübra Taşçıoğlu’nun Bilkent Otel’de önceki akşam düzenlenen düğün töreninden ayrıntılar şöyle:

Gruplarda lideriz

* Cumhurbaşkanı
Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül, Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Haşim Kılıç, Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Beşir Atalay ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu’nun da bulunduğu masada, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ile her iki takımın Avrupa kupalarındaki galibiyetleri de konuşuldu. Fenerbahçeli Erdoğan ile Galatasaraylı Baykal’ın da katıldığı sohbette, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Avrupa kupalarında aldıkları başarılı sonuçların ardından gruplarında lider konumuna geldikleri hatırlatılırken, derbinin heyecanlı geçeceği yorumları yapıldı.

Her sabah yürüyorum
* Baykal da, Erdoğan ile birlikte aynı masayı paylaştığı konuklara yıllardır kesintisiz uyguladığı sabah sporunu anlattı. Her sabah 05.30 ile 06.00’da kalkıp Oran’a gittiğini belirten Baykal, burada
spor yaptığı arkadaşlarıyla 1 saat 15 dakika kadar yürüdüğünü söyledi.

Nasıl 5 kilo verdim
* Çiçek ise 5 kilo vermesini sağlayan, yulaf, keten tohumu ve üzüm çekirdeğinden oluşan ünlü diyetini anlattı. Çiçek, diyetiyle ilgili ayrıntılar verirken masadan sık sık kahkahalar yükseldi.

Gidin o müzeyi görün
* Abdulkadir Aksu ise Baykal’a bu yıl hizmete açılan ve
İstanbul’un fethinin görsel olarak anlatıldığı Panoramik Müze ile ilgili bilgi vererek, “Muazzam bir şey, eğer gidebilirseniz mutlaka görün” dedi. Erdoğan da kendisinin açtığı müzeyle ilgili bazı ayrıntılar verdikten sonra, Çanakkale’de de deniz zaferinin İstanbul’daki gibi görsel olarak canlandırılacağı bir panoramik müze yapacaklarını söyledi.

Belki Başbakan gelmez
* İki liderin açılım için buluşmasına engel oluşturan kamera krizi düğün törenine esprileriyle damgasını vurdu. Kılıç, Erdoğan ile birlikte nikâh şahidi olması için Baykal’ı telefonla aradı. Baykal, “Bizim için hiç sorun olmaz. Bu, sizin mutlu gününüz. Biz size uyarız” dedi. Baykal ardından da, Erdoğan ile aralarında yaşanan kamera krizine gönderme yaparak, “Ama kamera da isterim” esprisini yaptı. Baykal’ın, “Ama kamera olursa belki sayın Başbakan gelmeyebilir” esprisi Kılıç’ı kahkahaya boğdu. Baykal, düğün töreninden ayrılırken de gazetecilere, “Kameralar daima kaydetti, kamerasız bir durum olmadı” dedi. Turan YILMAZ /

Nikâhta buluştular

Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın oğlunun düğünü, Başbakan Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın yanı sıra, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül ile Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ı da bir araya getirdi. Yan yana oturan Hayrünnisa Gül ile Emine Erdoğan, neşeli tavırlarıyla dikkat çektiler. Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau