Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...
5 PKK'lı tutuklanma korkusunu böyle yaşadı

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 25-10-2009 14:50   #1
  • Özel Üye
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2009
Nereden
Mersin
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 400
Teşekkür (Aldı): 1336


5 PKK'lı tutuklanma korkusunu böyle yaşadıBÖLÜCÜBAŞI Abdullah Öcalan'ın çağrısı üzerine 19 Ekim pazartesi günü Kuzey Irak'taki Kandil Dağı ve Mahmur Kampı'ndan gelen PKK'lıların, tutuklanma istemiyle sevk edildikleri mahkemede ednişe içinde sonucu beklerken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı. Tutuklanmaktan korkan PKK'lıların endişelerin yüzlerine yansıdığı görüldü.


İŞTE PKK'LILARIN ENDİŞELİ BEKLEYİŞİ
Abdullah Öcalan'ın çağrısıyla Kandil Dağı'ndan 8 PKK'lı ile Mahmur Kampı'ndan Türkiye'ye giriş yapan 4’ü çocuk 26 kişilik grubun, Habur Sınır Kapısı'nda adli işlemleri sırasında ‘ifade krizi’ yaşandı. Bu gruptan Kandil'den gelen 3, Mahmur'dan gelen 2 PKK'lı tutuklama istemiyle 20 Ekim günü nöbetçi hakime sevk edildi.
Habur Gümrük sahasında yapılan adli işlemler sırasında PKK'lıların çekilen fotoğraflarında gerginlik ve sevinç ayrı karelerde yer aldı. Tutuklanma istemiyle nöbetçi hakime sevk edilen Kandil Dağı'ndan gelen Hüseyin İpek, Vilayet Yakut, Elif Uludağ ve Mahmur Kampı'ndan gelen Nurettin Turgut ve Musa Tomak'ın yüzlerindeki endişe objektiflere yansıdı. Bu gerginlik sonunda tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan PKK'lılar, hayli rahatladı ve Habur Sınır Kapısı'ndan sevinç gösterileriyle ayrılmadan önce hatıra fotoğrafları çektirdi.
Mahkemenin krararını beklerken endişeli görünen PKK'lılar, aralarında DTP milletvekillerinin de bulunduğu karşılayanlarla hatıra fotoğrafı çektirirken büyük mutluluk yaşadı. Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau