Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Şehit aileleri yine sokaklardaydı

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 26-10-2009 17:56   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2007
Nereden
Ankara
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 212


Şehit aileleri yine sokaklardaydıTerör örgütü PKK üyelerinin teslim olması sırasında yaşananlar, Erzurum, Iğdır, Mersin, Bartın ve Uşak'ta protesto edildi.

Erzurum'da, Şehit Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, dernek kapısına temsili kilit vurarak, Karskapı Şehitliği'ne şehit madalyalarını bıraktı.Şehit Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hatem Tetik, yaşanan olayın şehit analarının, babalarının, eşlerinin ve yetimlerinin kanayan yaralarına tuz bastığını ifade ederek, şunları kaydetti:
''Gazilerimizin o bölgede kalan uzuvları, teröristlere bu imkanı sağlayan siyasilerden hem bu dünyada hem de öbür dünyada davacı olacaktır.''
Iğdır

Iğdır'da, Kıbrıs 76 Barış Harekatı Gazileri Derneği Başkanı İsmet Tağal, Iğdır Şehit ve Gazi Aileleri Derneği'nde bir araya gelen şehit ve gazi aileleri adına yaptığı basın açıklamasında, 35 bin vatan evladını şehit eden, 10 binlerce insanın sakat kalmasına sebep olan bölücü terör örgütü mensuplarının, Habur Sınır Kapısı'nda bir zafer kazanmış edasıyla karşılanmalarının şehit ailelerini ve gazileri derinden yaraladığını ifade etti.
Şehitlerin, vatanın birliği, milletin bölünmez bütünlüğü uğruna canını feda ettiğini dile getiren Tağal, şunları kaydetti:
''Şehit ve gazi aileleri olarak yaşanan bu acı senaryolar karşısında hükümetin, gaflet uykusundan uyanarak, terörle mücadelede tutum ve davranışlarını yeniden gözden geçirmesini, teröristlere hak ettikleri muamelenin gösterilmesini istiyoruz. Aksi halde bizlere devlet tarafından verilen, anlam ve değerini kaybeden şehit ve gazilik berat ve madalyalarını iade edeceğiz.''


Mersin
Mersin'in Tarsus ilçesinde PKK terör örgütü üyelerinin teslim olması sırasında yaşananlar protesto edildi.
Şehit yakınlarının da aralarında bulunduğu gruptakiler, İstiklal Marşı'nı söyleyerek ellerinde Türk bayraklarıyla Atatürk Caddesi'nden Şehitlik'e kadar yürüdü.
Yürüyüşe katılanlar, slogan atarak terör örgütünü ve ''Kürt açılımı''nı protesto etti. Tarsuslu şehidin annesi Miyase Kaya, şehit oğlunun mezarı başında şiir okudu. Protestocular daha sonra sessizce dağıldı.

Bartın

Bartın'da şehit aileleri ile gaziler, Hükümet Caddesi'nde bir araya geldi. Grup adına basın açıklamasını okuyan Dernek Başkanı Hayrettin Gencel, Türkiye'deki terör olaylarında en fazla zararı şehit aileleri ve gazilerin gördüğünü söyledi.
Kendilerinin, terör olaylarının bitmesini, örgütün dağdan inmesini istediklerini ve yeni şehit, gazi istemediklerini vurgulayan Gencel, şöyle konuştu:
''Dağdaki teröristin annesinin gözyaşını dindireyim derken, gencecik evlatlarını vatan uğruna şehit veren annelerini ağlatarak, vatan uğruna uzuvlarını feda eden gazilerin gururunu inciterek, dağdan inen eli kanlı teröristi adeta kahramanlaştırarak, zafer kazanmış gibi karşılayarak toplumsal barıştan bahsetmek bizde tarifi imkansız üzüntü yaratmıştır.''
Yapılanların barışa katkı sağlamadığı gibi mevcut huzuru da baltaladığını savunan Gencel, ''Yaşananlar, Türkiye'nin birlik ve bütünlüğünden yana olan Kürt vatandaşlarımızı da yaralamaktadır'' dedi.
Bu arada, 1993'te Mardin'de şehit olan Uzman Çavuş Ercan Altınok'un ağabeyi Ekrem Altınok, kardeşinin şehitlik madalyasını yere attı. Ellerinde pankartlar bulunan kalabalık, sloganlar atarak terör örgütünü protesto etti.


Uşak
Uşak'ın Banaz ilçesinde şehit aileleri, gaziler ve yakınları ile bazı siyasi parti temsilcileri Kültür Park önünde toplandı.
Terör örgütünü lanetleyen sloganlar atarak ellerindeki Türk bayrakları ile yürüyüşe geçen grup, Adnan Menderes Caddesi'nden Şehitlik Anıtı'na geldi.
Habur sınır kapısında terör örgütü üyelerinin teslim olmaları sırasında yaşananları alkışlarla protesto eden grup, daha sonra dağıldı.
 Offline  
 
Alt 26-10-2009 18:52   #2
  • Teğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
10/2009
Mesajlar
Konular
2

Teşekkür (Etti): 65
Teşekkür (Aldı): 16
Şehit ailelerin Gözyaşı başbakan için yaygara....Sokağa cıkmanın da bir faydası yok___________________________________________

IGGY k. | Forever And Ever...
| Türk Hack Team |
Dönsen de kıymeti yok, düştün gözümden birkere

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau