Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Dünyayı Şoke Eden Yeniden Doğuş Öyküsü

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 27-10-2009 05:06   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2009
Nereden
Daha BeLLi DeğiL
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 86
Teşekkür (Aldı): 1766


Arrow Dünyayı Şoke Eden Yeniden Doğuş Öyküsü

ABD’nin Louisiana eyaletinde dünyaya gelen James Leininger 2 yaşına kadar mutlu bir çocukluk sürdü. Ancak 3 yaşına basmasına birkaç hafta kala kabuslar görmeye ve “Uçak alev aldı! Düşüyorum” diye çığlıklar atarak uyanmaya başladı.

Leininger ailesi, geceleri çocukları James’in “Uçak alev aldı. Düşüyorum” diye bağırmasıyla uyanıyordu. Üç yaşına geldiğinde uçaklar hakkındaki her şeyi biliyordu. James’in 1945’te 2. Dünya Savaşı’nda ölen bir savaş pilotunun reenkarnasyonu olduğunu anlatan ve ABD’de satış rekorları kıran ‘Soul Survivor’ adlı kitabı VATAN “Sağ Kalan Ruh”adıyla Türkçe’ye kazandırdıABD’nin Louisiana eyaletinde dünyaya gelen James Leininger 2 yaşına kadar mutlu bir çocukluk sürdü. Ancak 3 yaşına basmasına birkaç hafta kala kabuslar görmeye ve “Uçak alev aldı! Düşüyorum” diye çığlıklar atarak uyanmaya başladı. Rüyasında James Huston isimli bir pilot olduğunu gören James, uyurken “Jack Larsen, Natoma, Corsair, adamları kurtarın” gibi sözler sayıklıyor ve çırpınıyordu. Küçük çocuk, bir gün oyuncakçıda gördüğü uçak için “Bu bir Corsair” dediğinde annesi Andrea büyük bir şok geçirdi. James kabuslarında uçağının Japonlar tarafından vurulduğunu, alev aldığını ve düştüğünü anlatıyordu.


Hatta kendisine inanmayan babasına, uçağının nasıl vurulduğunu detaylıca çizdiği resimlerle açıklıyordu. Annesi oğlunun 2’nci Dünya Savaşı’nda hayatını kaybeden bir pilotun reenkarnasyonu olduğuna inanmaya başladı. Ancak babası Bruce ikna olmadı ve ona uçağının nereden kalktığını sordu. James, tereddüt bile etmeden “USS Natoma” diye cevap verdi. USS Natoma, 2’nci Dünya Savaşı’nda kullanılan bir uçak gemilerinden birinin ismiydi. Çocuk, babası Bruce’a uçağının Iwo Jima Adası yakınlarında düştüğünü, en iyi arkadaşının da Jack Larsen adlı bir başka pilot olduğunu söyledi.“Japonlar vurdu”


Aklı karışan baba, olayı araştırmak için, USS Natoma gazilerinin bir toplantısına katıldı ve burada Jack Larsen’i buldu. Larsen’in anlattıklarıyla aile şok olmuştu. 1945’teki Iwo Jima Savaşı’nda yalnızca bir Amerikalı pilot ölmüştü ve o da terhis olmadan önce son kez göreve giden 21 yaşındaki James Huston’du. Huston’un uçağı Japonlar tarafından vurulmuş ve aynı oğullarının anlattığı gibi alev alarak okyanusa çakılmıştı. Larsen ile buluşan küçük James, eski günlerle ilgili en ince ayrıntısına kadar konuştu. Larsen sadece, “İnanılmaz” diyebildi. Aile, James Huston’ın yaşayan son akrabası 84 yaşındaki kardeşi Anne Barron’ı buldu ve oğluyla bir araya getirdi. Anne, ****** dinledikten sonra büyük bir şok geçirdi ve anlattıklarının hepsinin doğru olduğunu söyledi. Leininger ailesi tarafından kaleme alınan ve James’in hikayesini anlatan “Soul Survivor” isimli kitap ABD’de satış rekorları kırıyor.

Bu heyecanlı öyküyü VATAN okurları okuyacak

LEININGER Ailesi’nin Haziran’da ABD basınına bomba gibi düşen hikayelerinden sonra, yazdıkları ‘Soul Survivor’ kitabı, 120 ülkede binlerce gazeteye haber oldu. Piyasaya çıktığı ilk haftada, New York Times gazetesi en çok satanlar listesine ilk 10’dan giriş yaptı. VATAN, ABD’de satış rekorları kıran kitabı ‘Sağ Kalan Ruh’ adıyla Türkçe’ye kazandırdı. Bu heyecanlı öyküyü Türkiye’de sadece VATAN okurları okuyabilecek.

ABD’de büyük olay yaratan kitap ve yazarları, ülkenin en önemli TV kanallarına ve programlarına da konu oldu. Fox kanalı, kitap ve James ile ilgili, “Bugüne kadar reenkarnasyon ile ilgili ortaya konan en sağlam delillere sahip” dedi. Ülkenin en çok izlenen TV programlarından ABC’deki “Good Morning America” aileyi konuk aldı, daha sonra kitap ile ilgili, “Leinenger’lerin bizi çıkardığı yolculuk, çoğu zaman düşünce sistemimizi derinden sarsıyor” dedi. ABD’nin efsanevi haber programı Primetime’da aile ile ilgili, “60 yıl önce hayatını kaybeden bir pilot, 2 yaşındaki James olmasaydı, hiç kimse tarafından tanınmazdı” denildi.

DÜNYAYI ŞOKE EDEN YENİDEN DOĞUŞ ÖYKÜSÜ...___________________________________________

bLack-b0x

 Offline  
 
Alt 29-10-2009 09:51   #2
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2009
Nereden
*
Yaş
24
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 194
Teşekkür (Aldı): 1993
Ewt bnde duymusdum böle bisey.___________________________________________


Selametle, topraktan dirildiğimiz zamana kadar.


05.05.2011

[YOUTUBE]0Uwz7uN_uBQ[/YOUTUBE]
 Offline  
 
Alt 29-10-2009 10:03   #3
  • Yüzbaşı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
10/2009
Nereden
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Yaş
9
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 58
Teşekkür (Aldı): 567
daha Önce Duymutum paly.için sağol___________________________________________

Değerli Muhteremler Saygı ve Sevgilerimle
Süresiz BAN İstiyorum....
Sebeb:Pisikoloji Bunalım...

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau