Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...


Davos'u çabuk unutmuşlar

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 27-10-2009 05:08   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2009
Nereden
Daha BeLLi DeğiL
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 86
Teşekkür (Aldı): 1766


Arrow Davos'u çabuk unutmuşlar

"İsrail'de de çocuklar ölüyor" dedi Erdoğan'dan cevabını aldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "İsrail'de de çocuklar" ölüyor" diyen İsrail Dışişleri Bakan Yardımcısı Majallie Whbee'ye, "Filistin'de mi yoksa İsrail'de mi daha fazla çocuk ölüyor? Rakamlar ortada" şeklinde karşılık verdi.

İSRAİL'DE DE ÇOCUKLAR ÖLÜYOR
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Akdeniz Parlamenterler Asamblesi 4. Genel Kurulu'ndaki konuşmasının ardından yanına gelen İsrail Dışişleri Bakan Yardımcısı Majallie Whbee ile kısa süre sohbet etti. Whbee'nin "İsrail'de de çocuklar" sözleri üzerine Erdoğan, "Filistin'de mi yoksa İsrail'de mi daha fazla çocuk ölüyor? Rakamlar ortada" şeklinde yanıt verdi.

RÜŞVET-İ KELAMDAN HİÇ HOŞLANMAM
Ardından konuyla ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erdoğan, "Bana 'İsrail'de de çocuklar ölüyor' dedi. Bende Filistin'de daha fazla ******n öldüğünü söyledim. Ben ilki ülke ilişkileri iyi diye gerçeği söylemeyecek miyim? Kusura bakmasınlar rüşveti kelamdan hiç hoşlanmam" dedi.

İsrail'in nükleer silaha sahip bir ülke olduğunu belirten Erdoğan, "Başka bir şey söylemeye gerek var mı? Ben bunu gizleyeyim mi. Aramızdaki münasebetler nedeniyle söylemeyeyim mi. Gerçek neyse bunu söylemeliyim" şeklinde konuştu


Davos'u çabuk unutmuşlar - EnSonHaber.com___________________________________________

bLack-b0x

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau