Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Bu milleti eşkiyaya teslim ettirmeyiz

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 27-10-2009 05:08   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2009
Nereden
Daha BeLLi DeğiL
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 86
Teşekkür (Aldı): 1766


Arrow Bu milleti eşkiyaya teslim ettirmeyizBBP Genel Başkanı Yalçın Topçu'dan Erdoğan'a çağrı!BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, terör örgütü PKK üyelerinin teslim olması sırasında yaşananlara tepki göstererek, ''Bu milleti dörtbuçuk eşkıyaya teslim etmeyecek büyük Türk milleti var, şehitler var ve tabi Alperenler var'' dedi.

KAR ALTINDA KALAN İTİBAR
Topçu, partisinin Önder Kültür Merkezi'nde yapılan Yozgat Merkez İlçe Kongresi'ne katıldı. Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına değinen Topçu, ''Genel Başkanımız ve beraberindeki şehit kardeşlerimiz ile alakalı bir komisyon oluşturduk çalışmaları takip ediyoruz. Aradığım ne? Muhsin Yazıcıoğlu hukuku üzerinden o devletine ve milletine kendini adamış adamın hukuku üzerinden, hayatını ortaya koyduğu, milletin geleceğini, devletin kar altında kalan itibarını arıyorum, aradığım bu'' diye konuştu.

Topçu, ''Bu helikopter bu havada neden uçtu? Aradan 7 ay gibi bir süre geçti, bu güne kadar bununla ilgili ne işlem yapıldı?'' sorularının da cevabını beklediklerini söyledi.

Terör örgütü üyelerinin teslim olması sırasında yaşananlarla ilgili olarak da Topçu, şunları kaydetti:

4 TANE BAŞI BİTLİ AYAĞI ŞALVARLIYA TÜRK MİLLLETİNİ TESLİM Mİ EDECEKSİNİZ
''Sayın Başbakan; bir türkü tutturdunuz, barış olacak, şu olacak, bu olacak... Peki barışacağız diye, 4 tane başı bitli, ayağı şalvarlıya Türk Milletini teslim mi edeceksin? Orada dur, orada dur Başbakan. Bu milleti dört buçuk eşkıyaya teslim etmeyecek, büyük Türk Milleti var, şehitler var ve tabi Alperenler var. Teslim ettirmeyiz sana, dört buçuk eşkıyaya teslim ettirmeyiz.

DERHAL GEREĞİNİ YAP HEMEN
Habur'daki rezaletin hemen ivedilikle gereğini yap. Cumhuriyet savcılarımız da gereğini yapsın. Mevcut bir kanun var. 221. madde terör örgütü mensubu olmayı suç sayıyor. Eşkıya oradan üniformasıyla geliyor, onun rozetini, lafını, şununu, bununu getiriyor, sen diyorsun ki, 'suç işlemedi' bıraktım. Yaptıkları suç, duruşları suç, terör örgütü üyeleri olması suç, bunun gereğini derhal yap, hemen yap.''

kaynak___________________________________________

bLack-b0x

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau