Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...


İstanbul'la 60 Bin Doz Geldi

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 27-10-2009 14:38   #1
  • Yüzbaşı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
10/2009
Nereden
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Yaş
9
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 58
Teşekkür (Aldı): 567


İstanbul'la 60 Bin Doz Geldiİstanbul İl Sağlık Müdürü Ali İhsan Dokucu, İlk Etapta 60 Bin Doz Pandemik A (H1n1) Aşısı Geldiğini Belirterek, 'Kentte Öncelikle Aşılanacak Sağlık Personeli, Öğrenciler ve Risk Grupları da Dahil Olmak Üzere Aşı Yapılan Kişi Sayısı 3.5 Milyonu Bulabilir' Dedi.
İstanbul İl Sağlık Müdürü Ali İhsan Dokucu, ilk etapta 60 bin doz pandemik A (H1N1) aşısı geldiğini belirterek, ''Kentte öncelikle aşılanacak sağlık personeli, öğrenciler ve risk grupları da dahil olmak üzere aşı yapılan kişi sayısı 3.5 milyonu bulabilir'' dedi.


Dokucu, henüz aşıların kime yapılacağına ilişkin talimatın Sağlık Bakanlığından gelmediğini ifade etti. Dokucu, ilk aşılamaların sağlık personeline yapılacağını düşündüğünü de ifade ederek, ''Kentte ilk etapta aşılanacak sağlık personeli, öğrenciler ve risk grupları da dahil olmak üzere aşı yapılan kişi sayısı 3,5 milyonu bulabilir'' dedi. Kentte 2 milyon ilk ve orta öğretim öğrencisi, 300 bin kreş ******, ayrıca 18 yaş altı okula gitmeyen yaklaşık 1 milyon gencin bulunduğunu ifade eden Dokucu, ayrıca kronik kalp yetmezliği, diyabet, KOAH gibi hastalığı bulunan risk gruplarının da aşılacağını anımsattı. Ali İhsan Dokucu, İstanbul'da 44 bin Sağlık Bakanlığına bağlı çalışan sağlık personeli, bunun yanı sıra özel hastane, poliklinik ve tip merkezlerinde çalışan hekim, hemşire ve yardımcı personel bulunduğunu da hatırlattı.(Anadolu Ajansı)___________________________________________

Değerli Muhteremler Saygı ve Sevgilerimle
Süresiz BAN İstiyorum....
Sebeb:Pisikoloji Bunalım...

 Offline  
 
Teşekkür

esselove, adıyamanlıyılmaz Teşekkür etti.
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau