Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...
Çocukları MSN'de soyup tehdit etti

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 27-10-2009 16:40   #1
  • Özel Üye
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2009
Nereden
Mersin
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 400
Teşekkür (Aldı): 1336


Çocukları MSN'de soyup tehdit ettiİSTANBUL Bakırköy'de 38 yaşındaki T.D. P., internette tanıştığı erkek çocukları kandırarak web kamerası ile çıplak görüntülerini çekti. Bir şirkette grafiker olarak çalışan T.D. P., “Görüntüleri internette yayınlarım” diye tehdit ederek çocuklarla birlikte oldu, çocukların çıplak görüntüleri ile fotoğraflarını çekti.


Bir kişi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Muhabere Şube Müdürlüğü’ne “Bakırköy'de bir şahıs sürekli olarak küçük yaştaki çocuklarla birlikte oluyor. Onların görüntülerini apartman bodrum katında çekiyor. Bakırköy’ün en güzel muhitinde bu tip olayların olmasını istemiyoruz” yazılı ihbar maili attı.

İstanbul Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri 18 Ekim 2009 günü verilen adrese baskın düzünlendi.

Gözaltına alınan T.D. P., sorgusunda suçlamaları kabul etmedi. Özel bir şirkette grafiker olarak çalışan T.D. P.,'nin evinde bulunan 1 dizüstü bilgisayar, 3 cep telefonu, 1 fotoğraf makinası, 1 flash bellek, 4 CD dolu çanta ve 1 kart okuyucuya el konuldu. Bilişim Suçları Şube Müdürlüğü ekipleri, el konulan malzemelerde inceleme yaptı. İncelemede çoğunu özel bir şirkette grafiker olarak çalışan T.D. P.,çektiği çocuk *****su 226 film ile 2126 fotoğraf bulundu.

Polis çocuk *****su görüntülerinin belirlenmesinden sonra T.D. P., akıl hastasıymış gibi davrandığını söyledi. Polisin verdiği bilgiye göre T.D. P.,, yaşları 12 ile 14 arasında değişen çocuklarla MSNde tanıştı. Bir süre sohbet ettikten sonra kamera karşısında soyundu. Sonra da çocukların soyunmasını istedi. Ancak T.D. P.,çocuklardan habersiz görüntüleri kaydetti. T.D. P., çocukları “Görüntülerini çektim. Ya yanıma gelirsin ya da bunları internette yayarım” diye tehdit etti. T.D. P., tehdit ile çocuklarla birlikte oldu ve ***** görüntülerini çekti.

T.D. P. iİfadesinin alınmasının ardından Bakırköy Adliyesi’ne sevk edildi. Çocuk Şube Müdürlüğü polis, “Şüpheliyi yakaladık ancak henüz mağdurlara ulaşamadık. Özellikle Bakırköy ve çevresinde oturanlar, çekinmesin. Eğer çocuklarının MSN listesinde bu şahıs varsa lütfen bizi arasınlar” dedi. Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau